Інтернет - магазин Barton Харків

Інтернет-магазин Burton в Харкові коштує переглянути всім, хто хоче зробити тюнінг для вогнепальної зброї. У магазині Бартон доступний широкий асортимент високоякісних комплектуючих, які дозволять поліпшити ваше зброю і отримати більш зручну, прикладистое гвинтівку або рушницю. Тут пропонуються частини зброї як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва. АК, AR-15, помпові рушниці Remington 870, Mossberg 500 є відмінним зброєю в оригінальному виконанні, проте і його можна вдосконалити, використовуючи найрізноманітніші деталі, представлені на сайті Barton.

В онлайн-магазині доступні різноманітні рішення для тюнінгу - глушники на зброю лінійки АК, ПК, снайперських і інших гвинтівок. В окремій категорії розташовані кріплення, які дозволяють розширити функціонал зброї шляхом установки за допомогою універсального цівки, кронштейнів та кілець різних пристосувань, таких як приціли, рукоятки, ліхтарі. У секції прикладів пропонується якісний вибір комплектних прикладів, гвинтівочних лож, труб і адаптерів. Разом з тим на сайті ви можете підібрати рукоятки перенесення вогню і для пістолетів, дульного гальма-компенсатори. В онлайн-магазині представлені брендові ножі та збройові приціли - оптичні і коліматорні.

Сайт:  http://barton.com.ua/

Телефони
(099)09 66 204
(067)66 80 112
 
м. Харьків

Час роботи: 9:00 до 22:00 Без вихідних

Доставка: Доставка тюнінгу для зброї можлива післяплатою. Терміни 1-2 дня з моменту замовлення. Працюємо по всій території України.

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: