Екіпірувальний центр Атака

Ми створили торгову марку «А.Т.А.К.А.» для реалізації програми «Армійський Тактичний Альтернативний Комплект Аксесуарів» щодо забезпечення сучасної якісної екіпіровкою українського виробництва наших воїнів нинішнього неспокійного століття.

Ми розробляємо, і впроваджуємо у виробництво одяг, взуття, спорядження і тактичну екіпіровку, які не поступаються за своїми характеристиками найсучаснішим зарубіжним зразкам цієї продукції. Вони надійні і зручні у використанні, виконані з сучасних легких і міцних матеріалів.

Концепції наших виробів допомагають розробляти люди, які не з чуток знають про всі складнощі і небезпеки військової служби, як на території нашої країни, так і за її межами. Ми будемо раді знайомству з такими людьми і в майбутньому, щоб разом йти до наміченої мети. Ми завжди відкриті до діалогу і готові вислухати Ваші побажання.

Ми розуміємо, що від якості наших виробів може залежати не тільки комфорт бійця, але і його життя. Тому, ми ретельно відбираємо матеріали, фурнітуру і комплектуючі для наших виробів. Проводимо випробування запропонованих зразків, як на етапі закупівлі елементів, так і при дослідної експлуатації. Вибіркові перевірки проходять і серійні партії.

Ми не будуємо райдужних ілюзій і розуміємо необхідність важкої щоденної роботи і постійного самовдосконалення. У 2009 році ми почали з малого, але відразу поставили великі цілі. І йдемо до їх реалізації. Кому з нами по дорозі - приєднуйтесь.

наше виробництво

Ми розуміємо, що хороші речі можна робити тільки з хороших і добірних матеріалів. Тому ми підбираємо перевірених і зарекомендували себе постачальників не тільки з нашої країни, а й інших країн. Ми співпрацюємо з відомими підприємствами України, Німеччини, Португалії, Китаю, Сполучених Штатів Америки та ін.

Але в більшості випадків одного якості комплектуючих мало, щоб вийшла відмінна річ. У них потрібно вкласти іскру. Поки в камінь не вкладена душа і майстерність скульптора, він не стане видатною скульптурою, поки в метал не вкладений досвід і знання конструктора, він не стане літаком або ракетою, навіть наше існування стало можливим тільки після реалізації генія творця. Тому, до питання виробництва наших виробів ми підходимо з душею і підбираємо тільки майстрів своєї справи. Сучасні високотехнологічні товари вимагають професійного підходу і знань у багатьох областях. Тому у виробництві товарів ТМ "А.Т.А.К.А." ми не обмежується тільки можливостями і досвідом своїх співробітників. Ми залучаємо до спільної роботи в команді досвідчених менеджерів, конструкторів, технологів, швачок, модельєрів, логістів, матеріалознавців і консультантів з різних суміжних компаній і підприємств.

Довгий час військовий одяг і спорядження поліпшувалися і удосконалювалися, ставали зручніше і універсальніше.

Сьогодні в руках Ви тримаєте кульмінацію її багатовікового розвитку.

http://www.attack.kiev.ua/

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: