Українська армія отримає десять «Оплотів»

Найближчим часом українська армія отримає від заводу імені Малишева 10 нових танків «Оплот» і 10 модернізованих танків Т-64. Крім того, харківський завод готує до відправки в зону АТО чергову партію БТР4.

Про це заявив новий генеральний директор Харківського танкового заводу ім. Малишева Микола Бєлов.

На заводі приступають до виконання замовлення Міністерства оборони на виготовлення 10 нових танків «Оплот» харківської розробки. У планах підприємства модернізувати як мінімум 10, а як максимум 100 танків Т-64 для Нацгвардії.

Також за словами директора, підприємство проводить ремонт техніки, яка постраждала під час бойових дій. Йде переоснащення БТРів ґратчастими екранами для захисту машин від кумулятивної зброї

На сьогоднішній день підприємство має в своєму розпорядженні портфель замовлень на загальну суму 4,3 млрд. гривень, більша частина якого становить таїландське замовлення - 49 танків «Оплот».

Як повідомлялося раніше, «Укроборонпром» повністю змінив керівництво військових заводів у Харкові. Зокрема, на заводі ім. Малишева в результаті перевірки діяльності екс-дирекції виявлені фінансові махінації, розкрадання, неправильне проведення концентрації виробництва, яке призвело до знищення деяких виробничих процесів.

Вход
на сайт
Забыли пароль? Регистрация пользователя
Войти как
пользователь: