Українці просять у Порошенка зброї - петиція, яка набрала найбільше підписів

У новому розділі "Електронні петиції" на офіційному сайті президента менш як за 2 доби у лідери вибилась петиція про право українців на вогнепальну зброю.
Так, звернення під заголовком "Законодавчо затвердити право громадян України на захист" на даний момент має вже майже 8000 підписів із необхідних 25 тисяч.

У петиції зокрема пропонується:

"1. Доповнити статтю 27 Конституції України частиною четвертою такого змісту: "Кожен громадянин України має право на вільне володіння вогнепальною зброєю для захисту свого життя і здоров'я, житла та власності, життя і здоров'я інших людей, конституційних прав і свобод у разі узурпації влади, посягань на конституційний лад, суверенітет та територіальну цілісність України. 

Реалізація права на вільне володіння вогнепальною зброєю регулюється відповідним законом та може бути обмеженою лише за рішенням суду щодо окремої особи".

2. Негайно ухвалити Закон "Про цивільну зброю і боєприпаси" №1135-1".

В цілому, менш, ніж за добу, на сайті було створено понад три десятки петицій. На голосування українці мають ще 92 дні.

На другому місці петиція "Подача закону про відміну депутатської недоторканості на засідання Верховної Ради, 31 серпня". Також українці вимагають збільшити міру покарання чиновників за хабарництво.

Окрім того, на сайті фігурують петиції "Заборонити пропаганду гомосексуалізму в Україні", "Заборона абортів в Україні".

Нагадаємо, що в п'ятницю, 28 серпня, президент України Петро Порошенко почав приймати елекронні петиції. На офіційному сайті глави держави запустили новий розділ "Електронні петиції."

Джерело:gazeta.ua

Вход
на сайт
Забыли пароль? Регистрация пользователя
Войти как
пользователь: