Народний фотопроект "Вільні люди мають зброю"

Джерело: zbroya.info

Українська асоціація власників зброї та фотограф Ігор Гайдай, запрошують власників зброї взяти участь у масштабному фотопроекті “Вільні люди мають зброю”.

Місце події:
Спортивно-стрілецький комплекс «Сапсан», Київська область, м. Бровари, вул. Чкалова, 29.
Початок події:
28.09.2014 11:00
Кінець події:
16:00

 

Як писала Маргарет Тетчер у листі до Рональда Рейгана: «Час для вагань скінчився», тож ми рішуче наполягаємо: влада має розглянути і, нарешті, ухвалити Законопроект “Про цивільну зброю і боєприпаси”. Адже легальне володіння громадянами зброєю стало, вочевидь, питанням збереження життя українців та України в цілому.

Ми закликаємо кожного з вас, хто має зброю, приєднатися до цього масштабного флеш-мобу, який відбудеться 28 вересня на СК Сапсан. Під час заходу ми також будемо збирати підписи під зверненням до Президента України з відповідними вимогами.

Тож чим більше нас буде, тим переконливішою і беззаперечнішою буде наша позиція, котру підтримують мільйони наших співвітчизників, які наполягають на реалізації свого конституційного права на захист життя.

Ми також хочемо наголосити, що українці прагнуть миру та спокою, проте сповнені рішучості відстоювати свою свободу і незалежність.

Наше послання не потребуватиме перекладу – воно буде виразним, переконливим, вражаючим: це фото, на якому українці – чоловіки, жінки, молоді, літні – триматимуть у руках зброю.

У такий спосіб ми продемонструємо, що прагнемо миру, проте готові у будь-який момент виступити на захист своєї країни, і це мають розуміти і наші друзі, і вороги.

В програмі заходу:

- створення фотопортрету громадян зі зброєю;
- збір підписів під листом до Президента України;
- безкоштовні юридичні консультації з питань оформлення дозволів на придбання зброї від Parasol Social Project;
- благодійний аукціон.

Будемо вдячні за попередню реєстрацію, яка значно спростить організаторам підготовку до заходу. Для реєстрації потрібно заповнити анкету.

Початок заходу об 11:00.

Приїзджайте зі своєю зброєю!

P.S. УВАГА! Під час зйомок зброя має бути повністю розряджена!

Вход
на сайт
Забыли пароль? Регистрация пользователя
Войти как
пользователь: