Міноборони України вводить територіальний і громадський резерв

Источник:zbroya.info

Міністерство оборони України вводить два нові види військового резерву - територіальний і громадський, повідомила спікер оборонного відомства Вікторія Кушнір.
"…Потрібно долучити до організації підготовки територіального резерву місцеві органи виконавчої влади. 
Крім того, нам треба об'єднати представників громадських об'єднань і волонтерів з метою підтримки військового резерву і ввести нові види резерву - територіальний і громадський.

В.Кушнір пояснила, що територіальний резерв посилить обороноздатність територій усіх адміністративно-територіальних одиниць районного значення.
"Загони оборони формуватимуться в кожному районі на базі районних і міських військових комісаріатів", - зазначила вона.
У рамках цього напрямку Міноборони працює над упровадженням системи загального військового навчання населення за швейцарською моделлю постійної планової підготовки резерву.
"Нині за підтримки патріотичних громадських організацій у багатьох районах триває підготовка територіального резерву на добровольчій безоплатній основі", - наголосила спікер відомства.
Створення громадського резерву, вважають у Міноборони, допоможе об'єднати численні громадські організації і волонтерів для надання ефективної скоординованої підтримки обороноздатності України.
"Це може бути інформаційна, волонтерська підтримка, підготовка і залучення членів організації до військової служби тощо", - сказала В.Кушнір, додавши, що представники нового виду резервів отримають офіційний статус резервіста громадського резерву."

Вход
на сайт
Забыли пароль? Регистрация пользователя
Войти как
пользователь: