Дозвіл на зброю

Дозвіл на зброю потрібен на:

Кожен вид зброї має свою «специфіку» при отриманні Дозволу. Розберемо все по порядку. Так, щоб отримати Дозвіл на мисливську вогнепальну гладкоствольну, нарізну, травматичну, пневматичну, а також холодну, потрібно пройти 2 етапи.

Етап 1-й. Отримання Дозволу на придбання мисливської вогнепальної гладкоствольної, нарізної, травматичної, пневматичної, а також холодної зброї. Для цього потрібно подати в органи МВС такі документи:

 

Якщо ви отримуєте Дозвіл на зброю за місцем проживання ,яке не співпадає з пропискою, то до цього переліку потрібно долучити ще й Договір оренди житлового приміщення, свідоцтво про право власності на житло і т. д.

Досить часто громадяни виявляють бажання оформити дозвіл на купівлю другої, а то й третьої одиниці зброї (законодавством не обмежена кількість одиниць зброї в «одних руках»),так у подібному випадку, достатньо буде лише подати копію дозволу на зберігання наявної зброї, а документи (довідки), які раніше були подані при отриманні дозволу на придбання, зберігання, залишаються дійсними, тобто повторно не оформляються (власник подає їх копії).

Подавши всі вище вказані документи, протягом місяця ви отримуєте Дозвіл на придбання зброї. Після цього можна впевнено йти в магазин і вибирати конкретний зразок зброї, але в жодному разі цю справу не потрібно відкладати в «довгий ящик», тому що дозвіл на придбання дійсний 3 місяці.

Коли ж зброю вже придбано, у Вас є 10 днів протягом яких її необхідно зареєструвати. Тут починається 2-й етап.

Етап 2-й. Отримання Дозволу на зберігання та носіння зброї.

Для одержання Дозволу на зберігання та носіння мисливської вогнепальної нарізної, гладкоствольної, травматичної, пневматичної, холодної зброї в органи МВС необхідно подати:

 

Також до цих документів потрібно долучити Договір страхування цивільної відповідальності власника зброї.

Після подачі документів, дозвільний відділ МВС протягом 10 днів видасть Вам Дозвіл на зберігання та носіння зброї, який буде дійсний протягом 3-х років.

Отже, Ви отримали послідовний план дій з отримання Дозволу на зберігання та носіння зброї, але у зв’язку з «недостатнім розумінням» працівників дозвільних відділів МВС порядку видачі Дозволів громадянам на шляху його отримання може виникнути маса «нюансів», які ніде не регламентуються, тому радимо Вам заощадити свої кошти, час та нерви, та довірити цю нелегку справу фахівцям.

Вход
на сайт
Забыли пароль? Регистрация пользователя
Войти как
пользователь: