Знижки до 40% на карабіни Bushmaster ACR та XM-15

Скидки до 40% на карабины Bushmaster ACR и XM-15

Американська компанія Bushmaster свого часу досить голосно заявила про себе на світовій арені карабіном Bushmaster ACR (Adaptive combat rifle). Його концепція «Адаптивний карабін 21-го століття» об'єднує краще від таких знакових моделей зброї, як M16, AR18, FN SCAR і H & K G36.

Завдяки своїй інноваційній конструкції Bushmaster ACR розглядалася як перспективна заміна для карабіна M4 в армії США. Вона успішно брала участь в трирічному конкурсі «Індивідуальний карабін», що проводився Пентагоном і був зупинений в 2013му році через недостатнє фінансування.

Ще одна флагманська модель компанії Bushmaster XM-15 є яскравим представником цивільної версії АR-15. Представлена в асортименті версія Dissipator демонструє ряд поліпшень платформи, завдяки заміні базових прицільних пристосувань, цівки, приклада і рукояті і установці додаткової рукояті перенесення вогню.

В період з 23.12.17 по 23.03.18 р мережу магазинів зброї Ібіс надає знижки до 40% на модельні ряди Bushmaster ACR і XM-15! Поспішайте, кількість акційних карабінів обмежена!

Детальніше: https://ibis.net.ua/post/skidki-do-40-na-karabiny-bushmaster-acr-i-xm-15/ 

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: