Знижка на балістичні окуляри Revision до -50%

Весна остаточно вступає в свої права - а це означає, що найбільш нетерплячі любителі спортивної і розважальної стрільби вже напевно дістали з сейфів улюблені гвинтівки і рушниці і чекають лише вихідного дня, щоб вибратися на стрільбище.

В ейфорії від початку нового стрілецького сезону дуже важливо не забувати про обов'язкове використання під час тренувань засобів захисту. Особливо критично слід поставитися до захисту очей - навіть маленька дробинка або осколок, які дуже невчасно відскочили або відкололися від якого-небудь елементу мішеневої обстановки, можуть змусити вас все життя сумно згадувати про свою безтурботність; тому економити, відмовляючись від покупки захисних окулярів, ні в якому разі не слід. А тепер же це і зовсім позбавлене сенсу - адже в мережі збройово-мисливських магазинів «Ібіс» стартує особлива акція!

Починаючи з 28 березня 2017 р., при покупці будь-якої моделі балістичних окулярів виробництва американської компанії Revision Military Inc. надається знижка* - не менше 30% від роздрібної ціни; а деякі моделі можна буде придбати взагалі вдвічі дешевше роздробу!

Для тих, хто ще не знайомий з продукцією Revision, нагадаємо - крім того, що всі без виключення моделі окулярів цієї фірми проходять жорсткі випробування на відповідність вимогам індустріального стандарту для засобів захисту зору ANSI Z87.1 і військового MIL-PRF-31013, лінзи окулярів Revision володіють ще і високими оптичними якостями, внаслідок чого дають ідеально чітке зображення по всьому полю зору, абсолютно позбавлене будь-яких спотворень.

УВАГА! Дисконтна акція на окуляри компанії Revision Military Inc. не має заздалегідь встановленого терміну дії - і триватиме до повного розпродажу всіх моделей цих чудових окулярів. Проте, бажаючим придбати собі балістичні окуляри Revision є сенс поспішити - адже запаси на складах торговельної мережі «Ібіс» не нескінченні!

*знижки за дисконтною програмою «Ібіс» не поширюються на дану акційну пропозицію.

З переліком товарів, що беруть участь в акції можна ознайомитися в мережі збройових магазинів «Ібіс» або на сайті ibis.net.ua.

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: