Купуй зараз - Плати Пізніше

Досить часто ми відмовляємо собі в покупках під різними приводами, сутність яких зводиться до одного простого факту - відсутності необхідної суми коштів у вільному обігу на момент цієї самої покупки.

Ще одним фактором, який, на жаль, частіше перешкоджає, ніж сприяє здійсненню придбання - це програма розстрочки. Приховані відсотки, прив'язка до конкретного банку, складність оформлення - все це працює проти бажання і можливостей клієнта. Так було раніше

Представляємо програму розстрочки PayLate (ПлатиПозже) від компанії ІБІС, яка дозволить Вам придбати бажаний товар без переплат, не відриваючись від екрану монітора або смартфона!

Все, що Вам потрібно, це:

1. На сайті в картці бажаного товару натиснути кнопку «Придбати в розстрочку» і вибрати програму PayLate.

2. Вибрати один з трьох варіантів розрахунку - на 3, 6 або 10 платежів

3. Внести необхідні дані в анкету (всього 5 полів)

І все!

Далі після підтвердження нашими операторами наявності товару представник процесингового центру PayLate підтверджує Вашу заявку.

Після того як Ви внесли перший платіж на розрахунковий рахунок PayLate, ми відвантажимо Ваш товар!

Решту платежів вносьте до 20-го числа поточного місяця, згідно Графіку платежів, який разом з реквізитами для оплати буде відправлений Вам на адресу проживання.

Будь-які додаткові платежі або страховки відсутні - повна вартість товару/послуги з урахуванням розстрочки буде відома Вам до внесення першого платежу!

А тепер найприємніше!

При розрахунку на 3 платежі розстрочка абсолютно безкоштовна для клієнта, розрахунок на 6 платежів додасть до вартості товару лише 2%, а в розрахунку на 10 платежів - до вартості товару додається 15%.

З послугою PayLate не відмовляйте собі в можливості придбати гідний Вас товар в розстрочку без переплат і прихованих платежів!

Детальніше: https://ibis.net.ua/ua/post/pokupay-seychas-platy-pozzhe/

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: