Знання сила!

Саме цей девіз якнайкраще підходить, при кожному випадку відстоювання своїх прав, перед людьми які за службовим обов'язком нібито і покликані забезпечувати наші права і свободи.

Яка зброя вважається холодною

І для спрощення процесу спілкування з даними службами, на предмет виявлення у вас «холодної оружия ТА конструктивно схожий З НЕЮ ВИРОБІВ» було розроблено простий і доступний виріб «Візітка- калібр»

За допомогою даного вироби ви зможете легко визначити кут ріжучої кромки вашого ножа в діапазоні від 10 до 60 градусів, для цього достатньо порівняти кути калібру з кутами РК по черзі прикладаючи його до відповідних вирізам шаблону.

Аналіз приналежності до холодної зброї (ХО) здійснюватися шляхом візуального порівняння аналізованого вироби з критичними параметрами техніко-криміналістичних критеріїв визначення виробів як ХО згідно із затвердженою методикою.

Тепер по простому. Найбільш цікавим даний виріб виявиться для кожного хто не уявляє своє життя без свого вірного друга і товариша «ножа» і хто так чи інакше потрапляє під пильні погляди оточуючих, а також не обділений увагою з боку правоохоронців. Будь то щоденне носіння ножа як незамінного помічника або стильного костюмного аксесуара, а може ви берете з собою ніж для походу в ліс або на пікнік, або просто захотілося придбати вподобане в магазині виріб, але вас бентежить, що він може потрапляти під розряд холодної зброї. Тут вам обов'язково стати в нагоді лежить у вашій візитниці невеликий девайс. Ну погодьтеся, не носити ж з собою штангенциркуль, транспортир і лінійку.

Згідно з методологією визначення приналежності виробів до холодної зброї, є ряд визначальних її критеріїв і якщо пред'явлене вами виріб буде не відповідати хоча б одному з них, вважайте що всі потуги наряду міліції розділити вас з вашим улюбленцем розсипалися на порох.

Отже, якщо вам набридло спілкування з ППС і марні спроби прояснення норм і методик визначення холодної зброї, де основним фактором досі є ширина долоні сержанта), то даний виріб, виявиться вашим незамінним помічником у суперечці.

 

Ознаки холодної зброї

1. Мінімальна довжина клинка - не меньше 90 мм.

У цьому легко переконатися просто приклавши картку до лезу ножа від його рукояті, її довжина рівно 90 мм, про що свідчить нанесена на одній зі сторін розмітка у вигляді лінійки.

2. Мінімальна товщина клинка - не менше 2,6 мм.

Помістивши ваш ніж в один з пазів з відповідною Бірківка, ви зможете зрозуміти чи потрапляє ваш «Вікторінокс» під розряд смертельної зброї.

3. Кут заточування ріжучої кромки і сходження її до лінії обуха- 50 і 70 градусів відповідно.

Приклавши ніж ріжучої крайкою до кутоміра на позначці 50 °, ви зможете легко визначити, чи є куплений на подарунок бутафорський ритуальний ніж «ситхів» дійсно загрозою для оточуючих. Також даною методикою визначено кут сходження лінії обуха до РК, що безпосередньо впливає на його проникаючу здатність, так ось, якщо ваш ніж, можливо Пчак або ськінер не торкнеться вершини кута шаблону 70 ° своїм кінчиком на довжині грані в 10 мм, то будьте впевнені що ви поза підозрою.

4. Далі мова піде про комфортність утримання і травмпункті-небезпеки рукояті. Заміряти глибину під палацовий виїмки, яка обмежена законодавством у 5 мм, не важко, достатньо покласти ніж на рівну поверхню і поставивши вертикально вашу імпровізовану лінійку, визначити цю величину, нагадаємо, що якщо мова йде про групу під пальцевих виїмок то їх гранична глибина не повинна перевищувати 4 мм. І власне упор, який виступає за рукоятку обмежувач перешкоджає зісковзуванню руки на лезо ножа. Так ось його параметри визначені як 5 на 5 мм тобто його висота і його ширина повинна перевищувати дані значення. Паз в калібрі з відміткою 5 мм як раз і дозволить нам з'ясувати наскільки безпечним буде наше потенційне зброю, пройде упор ножа в паз і виявиться, що ніякої це не мега тактичний жівопир, а звичайний, мирний, туристичний .... «Зомбо-кол».

 Ось ніби і все. І як любив казати Вергілій

 «Обізнаний - значить озброєний»

Джерело: lezo.com.ua

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: