Виставка «Зброя та безпека 2016» огляд від Guns Ua

XIII Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека 2016» проходила 11-14 жовтня в Києві в Міжнародному виставкому центрі. Взяли участь у цій події більш ніж 400 представників 13 країн світу. Звичайно, українські виробники, магазини та представництва більше за все зацікавили нас, оскільки саме розвиток вітчизняного ВПК вкрай важливий для ситуації країни та її економічного розвитку.

Чимало цікавих новинок побачили усі бажаючі від Укроборонпрому

Не менш вражаючими був стенд ZBROYAR з такою довгоочікуваною новинкою Zbroyar Z-10.

Символічно, що «Зброя та безпека 2016» проводила на передодні Дня захисника України, що дозволило відчути особливу атмосферу події.

Відверто кажучи, 4 дні виставки це досить мало, щоб повноцінно осягнути павільйони та відкриті майданчики, оскільки подивитись і справді було на що. Представники великогабаритної військової техніки продемонстрували не тільки справжню велич здобутків ВПК України, але й справді потішили всіх хто бажав торкнутись, посидіти в новенькому бронеавтомобілі.  Спеціалізовані семінари, що проводились під час виставки – не менш важлива складова, оскільки більшість з них були важливим інформаційним джерелом, який порушував відкриті питання самозахисту, відповідального володіння зброєю, та розкривав перспективи та можливості розвитку українського озброєння.

Оскільки вітчизняне уявлення про виставки не обмежується лише презентацією новинок від виробників, тому чимало відвідувачів із задоволенням відвідували стенди магазинів. А тут просто не можливо пройти повз.

В завершальній частині зазначимо, що з огляду на еволюцію представників виставки, яку помітити міг кожен, навіть неозброєним оком, перспектива досить позитивно. Збираємось на «Зброю та безпеку 2017»!

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: