Гвинтівка року за версією NRA - Bergara B-14 Hunter

Компанія Bergara Rifles відома на ринку, як виробник гвинтівок і карабінів, визнаних одними з кращих в світі. Центральний офіс виробника розташований в іспанській провінції Гіпускоа (Gipuzkoa), також компанія має представництво в США. Зброя Бергара — це поєднання високої якості матеріалів та інноваційних технологій збройового виробництва. Основна її особливість — модульність конструкції, що дозволяє швидко і зручно замінювати окремі елементи, розширювати функціональні можливості.

Мисливці і спортсмени стрілки добре знайомі з даним брендом завдяки лінійці карабінів, оснащених поворотним поздовжньо-ковзаючим затворним механізмом. Стрілки з усього світу ставлять високі оцінки їх точності, надійності та зручності. Крім того, зброя привертає увагу оригінальністю дизайну, правильністю форм, продуманістю кожної деталі.

Серед зброї Bergara хочеться виділити серію B-14. Адже саме гвинтівки цієї серії завоювали безліч різних нагород і визнань.

Уже в цьому році в жорсткій конкурентній боротьбі гвинтівка Bergara B-14 Hunter завоювала першість у номінації «Гвинтівка року» за версією NRA. Урочисте нагородження відбудеться на форумі NRA, який пройде в травні 2018 року в місті Даллас (штат Техас, США). Авторитетне американське видання є засновником престижної нагороди Golden Bullseye Awards. Вона вручається щорічно за видатні досягнення в збройовій галузі. Нагородження проводиться в рамках виставок NRA (Національної стрілецької організації США). Переможців обирає суворе журі, до складу якого входять редактори, дизайнери, експерти NRA Publications.

Golden Bullseye Awards — далеко не перша нагорода в списку збройової компанії Бергара. Тільки в минулому році продукти іспанського бренду були відзначені: виданням Outdoor Life (номінація «Вибір редакції»); виданням The Truth About Guns (номінація «Вибір читачів»); виданням Woodsman Rifle, Field & Stream (номінація «Кращі з кращих»). Досягнення компанії «Бергара» визнані також Асоціацією мисливців штату Мінессота ( «Гвинтівка 2017 року»), NRA і експертами Великобританії (U.K.'s Shooting Industry Award).

Bergara B-14 HMR — для полювання і спортингу

Карабін Bergara B-14 HMR — це універсальне рішення для будь-яких ситуацій, адже він органічно поєднує в собі характеристики тактичної і мисливської зброї. Приставка HMR (Hunting and Match Rifle) дослівно розшифровується як «Мисливська та матчева гвинтівка».

Міцне шасі з високоякісного сплаву алюмінію забезпечує необхідну жорсткість конструкції і «автономність» ствола. Щока прикладу може регулюватися по висоті (передбачений спеціальний валик з металу). Для максимально зручного користування карабін комплектується потиличниками різної товщини, які можуть встановлюватися за бажанням стрілка. Більш того, передбачена можливість регулювання навіть довжини і натягу спуску.

На ринку представлені дві версії B-14 HMR. Перша заточена під популярний «мисливський» патрон .308 Winchester. Вона оснащується 20-дюймовим нарізним стволом з нержавіючої сталі. Друга використовується з патронами 6.5 Creedmor, призначеними для точної стрільби на далекі дистанції. Комплектується стволом довжиною 22 дюйма з різьбленням в дульній частині. За словами виробника, обидві версії карабіна B-14 HMR забезпечують точність менше MOA.

Bergara B-14 BMP — ідеальний карабін за доступною ціною

Карабін Bergara B-14 BMP — це нова, більш висока ступінь майстерності зброярів «Бергара», аналогічної зброї на ринку просто не існує. Його головна відмітна риса — широкі можливості регулювання приклада в різних площинах, що забезпечує ідеальну адаптацію зброї під конкретного стрілка. Карабін оснащений системою M-LOK, що дозволяє, при необхідності, монтувати додаткові аксесуари.

Ця модель укомплектована «знаменитим» стволом Бергара, що дозволяє домагатися високої точності пострілу (sub-MOA) за умови використання якісних боєприпасів.

Керівництво Bergara зазначає, що компанія посилено працює над вдосконаленням характеристик кожного продукту, домагаючись високої точності і функціональності в поєднанні з доступністю для споживача. Не стала винятком і модель Bergara B-14 Hunter. Виготовлена із застосуванням інноваційних технологій при ретельному контролі якості на кожному етапі виробництва, ця гвинтівка демонструє чудові характеристики, по точності стрільби вона перевершує аналоги американського виробництва.

Іспанський бренд Bergara регулярно презентує свої моделі на провідних міжнародних виставках, таких як SHOT SHOW в Америці, IWA Outdoor в Нюрнберзі і багатьох інших. І кожна новинка привертає пильну увагу цінителів якісного зброї, експертів, представників ЗМІ. Завдяки відмінним характеристикам і помірній вартості, зброя іспанського бренду завойовує все більшу популярність і в Україні.

Джерело:Магазин зброї Сафарі-Україна

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: