Турецькі рушниці, яким довіряють англійці

Достаток турецьких виробників на збройовому ринку України ставить перед покупцем непросте завдання: вибрати довговічне якість за прийнятною ціною, щоб і око радувало і не підвело в потрібний момент. Мешканці туманного альбіону - англійці споконвіку славилися хорошими мисливцями, вимогливими до своєї зброї. З їх збройовими уподобаннями варто рахуватися. Якщо ви запитаєте англійця, що потрібно в першу чергу придбати для справжнього мисливця, він без сумніву відповість: «Рушниця Holland & Holland, JamesPurdeyі кращі патрони Eley». Якщо патрони фірми Eley, які приємно радують якістю і ціною, українському мисливцю по кишені, то Holland & Holland і JamesPurdey може залишатися для багатьох, предметом мрій. Але якщо ви попросите англійця порадити хороше рушницю за прийнятною ціною, то разом з чисто англійським Webley & Scott ви почуєте чистокровні турецьке Yildiz.

Рушниці турецького виробництва

Рушниці Yildiz

Згідно з рейтингом збройового форуму Британії Shooting.uk, компанія Yildiz впевнене посіла перше місце серед рушниць турецького виробництва і п'яте місце в загальному рейтингу рушниць в ціновому діапазоні до 1000 фунтів стерлінгів. Зброя завоювало багато нагород, але особливою гордістю компанії Yildiz є виграний приз в 2010 році, в номінації «RestGun» на змаганнях IPCShootingIndustryAwards проводяться в Англії.

 

У рушницях фірми Yildiz крім високої якості, легко впізнаються класичні англійські риси. Виробник не намагається здивувати покупця якимись технічними «knowhow», основний принцип компанії - це висока якість навітьв дрібних деталях і вдосконалення перевірених часом технічних рішень. Причому якість рушниць порівняно з кращими світовими брендами. Цікаво висловлювання одного з європейських мисливців: «У рушницях фірми Yildiz ми маємо класичну європейську якість за ціною мінімум в три рази дешевше, ніж пропонують брендові виробники».

Про високий рівень виробника говорить і той факт, що офіційним дилером компанії Yildiz в Англії є авторитетний торговий дім EntwistleGuns, який бере свій початок з 1985 року.

 

Виробництво компанії на 95% орієнтовано на експорт, в основному країни ЄС, Англія і США.Випускаемая продукція відповідає світовим стандартам якості. Великий обсяг виробництва, вимірюваний більш ніж 45000 одиницями зброї в рік, став можливий завдяки застосуванню передовихінноваціонних технологій.

Модельний ряд рушниць традиційний: «вертикалки», «горизонталки», напівавтомати, помпові турецькі рушниці

Стовбури рушниць виготовляються з хромо-молібденової сталі 4140. Допустиме максимальне давленіе1550 bar, хоча проходять випробування під тиском 1600 bar. Пайка стовбурів сріблом. Зведення здійснюється вручну. Рушниці додатково проходять випробування сталевим дробом.

У зброї фірми Yildiz на особливу увагу заслуговують основні вузли і деталі затворного і ударно-спускового механізмів, які виконані зі сталі, що на практиці значно підвищує ресурс рушниці.

При виробництві ресиверів використовується ствольна сталь 4140 або алюмінієвий сплав 7075, який за міцністю аналогічний стали, що в свою чергу гарантує довговічність і надійність.

Елегантність притаманну дорогому зброї, мисливець відчуває в рушницях Yildiz завдяки дереву, що використовується при виробництві ложі і цівки. Це добірний горіх з масляним просоченням. Технологія просочення дерева маслом має ряд переваг. По-перше, це надає рушниці більш елегантний вигляд. Не дарма провідні світові виробники мисливської зброї використовують цю технологію. По-друге, преімуществовосстановленія деревини при подряпинах, потертості або ударах.Можно реставрувати будь-яку частину дерева, і вона набуває такий самий вигляд, як і не реставрована поверхность.В-третє, масло глибоко проникає в деревину і виділяє її структуру, захищає від вологи, дерево не розтріскується і не лущитися.

Компанія Yildiz дуже ретельно ставиться до питання вибору дерева для виготовлення цівки і ложі. Не секрет, що кращі світові виробники зброї використовують горіх турецького походження. Yildiz відбирає тільки кращі сорти горіха і контролює кожну поставку окремо. У виробництві використовується горіх, починаючи з сорту №2. Але найбільше використовуються сорти №3, №4 та №5. Важливою особливістю дерева, використовуваного Yldiz є висока щільність горіха, з великою кількістю темних прожилок - і ця особливість, характеризує тільки в дуже дорогі рушниці.

За ресурсу рушниць сайт виробника дає наступну інформацію:

 

Спортивні турецькі рушниці

- Спортивна модель Yildiz MX Trap пройшла випробування 50 000 пострілів різними навішеннями дробу.

 

Турецькі вертикальні рушниці

- Модель SPZ M - «вертикалка» з колодкою з легкого сплаву 25 000 пострілів з навішуванням 28г.

 

Турецькі напівавтоматичні рушниці

- А71 - напівавтомат з виконанням в дереві 10 000 пострілів з навішуванням 28г.

 

Незважаючи на невисоку ціну, рушниці Yildiz завдяки своєму зовнішньому вигляду, технічним характеристикам і надежностівизивают захоплення. Це рушниці яким можна доверять.Подробнее можна подивитися в розділі «Огляд та обговорення»

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: