Рушниці компанії Stoeger: огляд моделей

Вже протягом багатьох років продукція турецького виробника вогнепальної зброї Stoeger користується надійною репутацією у світі за свою доступну якість та високу технологічну складову. У багатьох аспектах поштовх до постійних змін компанії Stoeger надає приналежність до холдингу Beretta – флагману інноваційності у світі зброї.

Завдяки високому контролю та експертизі в процесі виробництва, Stoeger пропонує своїм шанувальникам великий асортимент гладко ствольних напівавтоматичних та помпових рушниць для спорту, тактики та полювання, а також пістолетів. Таким чином, компанія Stoeger має асортимент зброї для будь-яких уподобань.

Всі полуавтоматичні рушниці Stoeger використовують одну інерційну систему перезаряджання InertiaDriven®, яка надійно зарекомендувала себе впродовж років на рушницях BenelliArmi.

Саме тому наявність цієї технології у рушницях серій Stoeger M3000, М3020 та М3500 - це запатентована дія затвору,лічина якого обертається за рахунок інерції –забезпечує найшвидше та найнадійніше перезаряджання серед усього сегменту турецьких виробників зброї.

Це досягаються тим, що конструкція інерційного затвору сама по собі має менше рухомих частин та не використовує газові циліндри, кільця та інші частини газовідвідної системи. Також, як ми знаємо, інерційна система перезаряджання набагато менше забруднює механізм затвору.

Система InertiaDriven®, що використовується в моделях М3000, M3500 та M3020, перевершує будь-яку іншу інерційну систему: обертання головки затвору забезпечує повне замикання в момент перезарядки.

Рушниця Stoeger M3020

Нова рушниця Stoeger M3020– це напівавтоматична рушниця з патронником 76мм та стволом 20-го калібру, що нещодавно приєдналася до модельного ряду Stoeger. Універсальність та стійкість цієї рушниці робить її ідеальною для охоти у водних засідках, полювання на великій місцевості та на дику птицю.

Stoeger M3020 працює з широким діапазоном патронів від 70мм до 76мм Magnum без додаткових налаштувань. Саме тому у продуктивності та надійності 20-го калібру будь-яка інша напівавтоматична рушниця в цій ціновій категорії не здатна запропонувати щось краще.

Загальна маса рушниці Stoeger M3020 становить 2600 гр, що дозволяє з легкістю переносити її під час довгого полювання.

Stoeger M3000 PeregrineWood та Synthetic – рушниці, що цього року оновили модельний ряд Stoeger M3000. Суттєвою відмінністю від своїх попередників стала наявність особливого антикорозійного покриття стволів із застосуванням технології їх хромування CorrosionresistantBlackChromium. Ця високотехнологічна обробка стволів Stoeger надає додаткову перевагу поціновувачам екстремального полювання, адже CorrosionresistantBlackChromium захистить ствол вашої рушниці від будь-яких погодних умов. 

Калібр 12
Приклад та цівка Турецький горіх / Полімер
Потиличник Вентильований змінний
Патронник 76 мм Магнум
Система перезаряджання Інерційна
Ствольна коробка Чорна анодована алюмінієва
Довжина прикладу 365 мм, регульований
Посадка у гребіні 35 мм
Посадка у пятці 60 мм, регульована до 50,55 та 65 мм
Вага 3,3 кг
Ємність магазину 4+1
Спусковий механізм Змінний, зусилля натиску на спусковий механізм 2,0-2,8 кг
Прицільні засоби Оптоволоконна мушка червоного кольору
Прицільна планка Вентильована
Пакування Картонна коробка
Покриття стволу Corrosionresistant Black Chromium / Антикорозійне покриття з хромуванням
Чоки F // M // IC 
Довжина стволу 76 см

Приклад зі спеціального полімерного матеріалу, а також чорна анодована ствольна коробка помітно вирізняє цю модель від попереднього модельного ряду Stoeger. Довжина прикладу всіх рушниць серії М3000 становить 365мм, посадка у гребіні та п’ятці прикладу становить 35мм та 60мм відповідно, що є дуже універсальною конфігурацією, яка підійде більшості стрілків. А якщо ні, технологія прикладу дозволяє регулювати обидва параметри.

Ємність магазину – 4 патрони за наявності додаткового патрону у патроннику. Прицільна планка вентильована задля досягнення максимальної легкості рушниці та скорішого відновлення температури ствола після можливої довгої роботи. Чорне анодоване покриття ствола забезпечує його захист від корозії та зносу, а також запобігає механічним пошкодженням.

Оптоволоконна мушка червоного кольору у моделі Stoeger M3000 Peregrineдозволяє цілитись навіть в умовах обмеженого освітлення та сутінок. 

Ложе прикладу пістолетного типу у моделях Stoeger M3000 Peregrineмістить відмінну голубу позначку бренду Stoeger. Запобіжний механізм задля досягнення зручності та додаткової ергономічності рушниці розташовується на кінці спускової скоби.

Рушниця Stoeger M3000

Модель Stoeger M3000 Peregrineнадходить до покупця з трьома чоками: Посиленний циліндр (IC), Напівчок (M), Чок (F). Також у наборі наявні шайби для регулювання положення прикладу під індивідуальні особливості стрілка. Змінний потиличник прикладу також надає додаткової кастомізації.

Stoeger M3000 Peregrine Wood Deluxe Black та Silver доповнюють серію M3000 Peregrine унікальним гравіруванням ствольної коробки, яка надає цим напівавтоматичним рушницям класичного зовнішнього вигляду. Такі прикраси вирізняють ці моделі і роблять їх більш цікавими для справжньої мисливської аудиторії.

Рушниця Stoeger M3000 Peregrine Camo Max5

Версія Stoeger M3000 Peregrine Camo Max5 є ще одним прикладом того, наскільки різноманітним є асортимент напівавтоматичних рушниць Stoeger. Якісний камуфляж Camo Max5 зробить вас непомітним у будь-яких плавнях!

Маса рушниці складає 3,3 кг та, як і на інших моделях Stoeger, повністю дозволяє регулювати приклад та кучність пострілу, маючи в наявності 3 вида чоків.


Рушниця Stoeger M3K

Модель Stoeger M3K, що цього року вперше представлена на ринку, була розроблена на вимогу багатьох поціновувачів спортивної стрільби та тактичних змагань. Справа в тому, що Stoeger M3K містить збільшену анодовану алюмінієву кнопку скидання затримки затвору, збільшений запобіжник та тактичну затворну рукоятку, що вироблена з анодованого алюмінію.

Подібні елементи присутні щоб надати стрілку можливість у будь-якій ситуації зробити постріл та наступне перезаряджання за лічені секунди. Також додатково для цієї моделі було збільшено подавач та саме вікно подавання патронів. 

Емність магазину складає 10 патронів за наявності додаткового патрону у патроннику.

Характеристики моделі Stoeger M3K

Калібр 12
Приклад та цівка Полімер
Потиличник Вентильований змінний
Патронник 76 мм Магнум
Система перезаряджання Інерційна
Ствольна коробка Чорна анодована алюмінієва
Довжина прикладу 365 мм, регульований
Посадка у гребіні 35 мм
Посадка у пятці 60 мм, регульована до 50,55 та 65 мм
Вага 3,3 кг
Ємність магазину 10+1
Спусковий механізм Змінний, зусилля натиску на спусковий механізм 2,0-3,2 кг
Прицільні засоби Оптоволоконна мушка червоного кольору
Прицільна планка Вентильована
Пакування Картонна коробка
Покриття стволу Чорне анодоване
Чоки Виносний  / M // IC // C
Довжина стволу 71 см

Олександр Замковой

Бренд-менеджер, компанія Stvol

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: