Pohl Force - ножі для світової еліти

Pohl Force GmbH є компанією, яка спеціалізується на розробці і виробництві тактичних ножів, туристичних ножів і ножів для повсякденного носіння (EDC). Компанію очолює Дітмар Поль - автор і дизайнер, який завоював визнання у всьому світі.
Pohl Force має відмінні контакти з підрозділами спеціального призначення військових і поліції по всьому світу. Це дозволяє відчувати ножі в найжорсткіших умовах експлуатації. Результати таких випробувань дозволяють ножів Pohl Force поєднувати в собі сучасний дизайн і найвищу практичну цінність.

Ножі Pohl Force

 Pohl Force Euro Ops Division (EOD) - це нова торгова марка ножів Pohl Force європейського виробництва.

Pohl Force є партнером LionSteel в місті маніяг, Італія. LionSteel використовує сучасне обладнання з ЧПУ для виробництва одних з кращих ножів в світі. Все рукояті виготовляються з міцних матеріалів (титан, G-10) на верстатах з програмним управлінням. Кожен клинок вирізається лазером з максимальною точністю. Для гарантії якості, на кожному ножі EOD завдано рік випуску і послідовний серійний номер. Ножі EOD виготовляються малими партіями, що дозволяє забезпечувати чудовий контроль якості. Кожен ніж має сертифікат справжності, підписаний особисто автором моделі Дитмаром Полем.

Клинки ножів Pohl Force виготовляються виключно з високоякісних сталей. Найбільш цікавим матеріалом клинка є сталь NIOLOX від німецької компанії Lohmann Stahl.

Відмінною рисою даного матеріалу клинка є високий вміст ніобію. (Ниобий (Nb) Ниобий є сильним карбидообразующих елементом і утворює дуже тверді карбіди малого розміру (NbC). Покращує пластичність, міцність, зносостійкість і корозійну стійкість стали. Також відомий як Колумбія).

Для виготовлення клинків ножів Pohl Force так само використовуються стали D2 і 440С.Клінкі ножів випускаються так само з покриттям DLC (карбонітриду титану), яке надає клинку противідблискуючі властивості і додатково захищає клинок від корозії і механічних пошкоджень.

Рукояті виготовляються з міцних матеріалів (титан, G-10 і т.д.) на високоточних верстатах з програмним управлінням. Рукояті виключно ергономічні і забезпечують надійне і комфортне утримання ножа рукою, як в рукавичці, так і без неї. Цьому сприяє рельєфна поверхня рукояті, так звана, обробка «toxic». Замок ножа Frame Lock забезпечений запатентованим фіксатором Rotoblock, який перешкоджає надмірному відгинання пластини замка і, при необхідності, фіксує замок в закритому положенні, перетворюючи складаний ніж в ніж з фіксованим клинком. Так само в ножах PohlForce використовується прекрасно зарекомендував себе замок типу Back Lock.

Складні ножі Pohl Force можуть переноситися в піхвах в розкладеному вигляді. Це дозволяє істотно прискорити витяг ножа. Ножі з фіксованим клинком комплектуються піхвами з натуральної шкіри або з термопластичного матеріалу Kydex. Піхви з Kydex надійно фіксують ніж навіть при носінні держаком вниз, мають високу міцність і стійкість до агресивних середовищ. Піхви комплектуються універсальним поворотним підвісом, позволяюшее носити ніж в найбільш зручному положенні.

Візитною карткою ножів Pohl Force є збірка на фірмові трубчасті гвинти винятковою прочності.В отвір такого гвинта можна протягнути темляк для ще більш надійного утримання ножа в руці. Для відгвинчування або загвинчування такого гвинта не потрібно спеціального інструменту - збірка, розбирання і регулювання осьового гвинта виробляються за допомогою монети.

Тільки недавно з'явившись на ринку, модель Foxtrott вже отримала свою першу нагороду від німецького спеціалізованого журналу «Messer Magazin». Модель Foxtrott входить в трійку кращих ножів 2013 року заслужено: в моделі поєднуються елегантний дизайн, масивний клинок, що нагадує японський ніж сантоку, і безпечний фіксатор замка RotoBlock.

Тактичні ножі Pohl Force мають відмінну репутацію у військових і поліцейського спецназу в усьому світі і забезпечують максимальну практичність і надійність в найважчих умовах. Особливості конструкції і вживані матеріали гарантують комфорт, функціональність і неперевершену довговічність вироби.
Ножі PohlForce поєднують в собі чудовий дизайн і строгий контроль якості. Кожен ніж PohlForce з упевненістю виправдовує всі очікування користувачів. Кожен ніж перевірений і сертифікований Дитмаром Полем особисто.

«Чи є Ви військовим, службовцям правоохоронних органів, захоплюєтеся Ви виживанням, туризмом або просто цінуєте високу якість, компанії Pohl Force завжди є, що Вам запропонувати. Ми вітаємо будь-які виникли у Вас питання, і дякуємо Вам за інтерес до ножів Pohl Force. Pohl Force Tactical - ножі для світової еліти ».

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: