Мисливський самозарядний карабін «Zbroyar Z-15»

Вільно вивішений ствол довжиною 14.5 "виготовлений з нержавіючої сталі. Контур полегшений, тип (довжина газовідвідної системи) - «Carbine». Широкий патронник і довжина пульового входу дозволяють використовувати патрони в специфікаціях .223Rem і 5,56х45.

Ствольні коробки виготовлені методом кування з подальшою обробкою на верстатах з ЧПУ. Матеріал - авіаційний дюралюміній 7075Т6. Покриття - твердий анод чорного кольору. В карабіні використаний низькопрофільний регульований сталевий газ-блок з кріпленням на стяжних гвинтах (не штифтах). Автоматика карабінів може бути відрегульована на роботу з стандартним полум'ягасником / дульним гальмом або з саундмодератором «Zbroyar Monocore».

Цівка з легкого алюмінієвого сплаву довжиною 13 "(330 мм) і системою кріплення KeyMod дозволяє комфортно утримувати зброю і не перешкоджає охолодженню ствола. Цівка має інтегровану планку пікатінні на 12 годин з можливістю встановлення додаткових планок або додаткового обладнання, з системою кріплення Keymod.

Фурнітура від американського виробника Bravo Company:

  • Легкий і міцний приклад стандарту Mil-Spec з гумовим тильником, сконструйований таким чином, щоб максимально запобігти зачіпанню виступаючими частинами приклада за одяг, або спорядження. Кріплення ременя на приклад: традиційний паз для реміня і два гнізда для швидкоз'ємних антабок QD. Складання прикладу обмежено для збереження мінімальної загальної довжини карабіну - 800 мм.
  • Труба приклада стандарту Mil-Spec, антабка також з роз'ємом QD
  • Рукоятка управління вогнем зі зменшеним кутом. Текстурована поверхня дозволяє впевнено контролювати зброю. Рукоятка обладнана відсіком для зберігання батарейок або інших дрібних частин.
  • Рукоятка перенесення вогню на цівку. Має невеликий нахил для зручного хвату. Встановлюється за допомогою системи KeyMod, з нахилом до стрільця і зі зворотним нахилом, для посилення захоплення і притиску до плеча.

Карабін комплектується одноступеневим УСМ «ALG Defense» (США), регульованим газ.блоком, полум'ягасником А2 (посаджений на нероз'ємний фіксатор різьби), магазином на 10 патронів, додатковою планкою пікатінні, чохлом для зберігання і перенесення (має плечовий ремінь, ручку для горизонтальної перенесення, внутрішні відділення для магазинів )

Гарантійний термін складає 24 місяці з дня продажу або 10 000 пострілів.

Джерело: http://zbroyar.com.ua

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: