Окуляри для стрільби – не прикраса, а захисний елемент

Окуляри для стрільби є обов'язковим для кожного стрільця предметом спорядження. Відповідно до міжнародних правил спортивної та мисливської стрільби, такі окуляри – невід'ємний атрибут стрілка, його напарників і опонентів зі змагань, а також суддів. Під час стрільби забороняється знімати окуляри, виняток – погані погодні умови, які можуть вплинути на якість попадання; при цьому стрілок знімає окуляри під особисту відповідальність.

Види окулярів для стрільби

Залежно від умов використання, розрізняють захисні окуляри для змагань, спеціальні моделі для стендової стрільби. Відмінностями між різними моделями окулярів можуть виступати щільність скла і оправи, стійкість до механічного впливу.

Функція захисту

При створенні захисних окулярів для стрільби враховуються можливі агресивні умови експлуатації, можливість механічного впливу – рикошету.

Під час стрільби певному ризику отримання травм піддаються очі стрілка. Головною функцією захисних окулярів є нівелювання негативного зовнішнього впливу на очі і частини обличчя навколо очей.

Завдяки тому, що окуляри для стрільби фіксуються на переніссі, стрілок отримує максимально широкий огляд і при цьому може вільно рухатися.

Крім таких особливостей окулярів для стрільби як форма і розмір, в першу чергу слід звертати увагу на відтінок лінз. Незважаючи на певний ефект, який дає той чи інший колір, до вибору відтінку лінз рекомендується підходити індивідуально для кожного стрільця.

Оптимальним варіантом є захисні окуляри, в яких лінзи можна міняти. З такими окулярами ви можете вибирати кращий варіант відтінку для тієї чи іншої місцевості і освітлення.

Окуляри для стендової стрільби

Окуляри для стендової стрільби, перш за все, характеризуються дуже високою міцністю. Також для лінз цих окулярів властива висока контрастність, що дає можливість бачити об'єкти в високої чіткості. Оскільки стендова стрільба є елітним видом спорту, до підбору таких окулярів слід ставитися відповідально.

Кольорові лінзи окулярів для стендової стрільби дають високу якість бачення мішеней. Завдяки цьому спортсмен може вести стрільбу з високою точністю, при цьому в таких окулярах забезпечується комфорт для очей в будь-яких умовах освітлення і місцевості. Наприклад, крізь фільтр лінз з червоним кольором мішень такого ж відтінку відображається як яскраво-помаранчева. У той же час фон мішені не змінюється за кольором.

Для окулярів даного типу існують фільтри трьох відтінків – червоного, темно-сірого, жовтого. Кожен фільтр краще підходить для певної погоди – яскраво-сонячної, хмарної, або похмурої.

В якості матеріалу виробництва лінз застосовуються високоміцні полімери, які витримують попадання дробу.

Якісні окуляри для стрільби не тільки забезпечують захист для очей, а й дозволяють досягти якісного зростання в спортивній стрільбі.

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: