Ножова сталь

Матеріалом виробництва ножових клинків найчастіше служить сталь. Від неї залежить те, наскільки ніж підходить для тих чи інших завдань. Сталь для ножів представляє собою сплав заліза і вуглецю з додаванням ряду компонентів, які в підсумку визначають характеристики сталі і властивості ножа. Разом з тим на якість клинка впливає рівень загартування і термообробки.

Основні показники якості ножової сталі:

  • твердість сталей – характеризує стійкість сплаву до деформацій під час експлуатації; від твердості сталі залежить тривалість утримання ріжучої кромки леза; найтвердіша сталь містить високий відсоток вуглецю і різних добавок;
  • міцність сталі – означає, наскільки сталь стійка до відколів і кришіння під час роботи з жорсткими матеріалами, а також ступінь гнучкості сплаву. Чим твердіша сталь, тим вона менш міцна;
  • стійкість до зношування – характеризує здатність сталі до стирання під час експлуатації;
  • стійкість до корозії – означає, наскільки сплав може переносити зовнішній вплив рідин, кислот і інших речовин – тобто, не іржавіти. Чим більша стійкість ножа до корозії, тим зазвичай нижча його твердість.

Одне з найбільш важливих завдань, які виникають при створенні нової сталі для ножів – пошук оптимального балансу міцності і твердості. Можна розробити сплав, який вирізняється дуже високими характеристиками твердості, але з іншого боку він буде дуже крихким, і в разі падіння на тверду поверхню розлетиться на частини. Навпаки – якщо клинок відрізняється великою гнучкістю і міцністю, він буде дуже швидко затуплятися. Яка сталь для ножа краща? Щоб правильно вибрати ножову сталь, слід обов'язково визначитися з тим, для яких задач потрібен ніж.

Використання добавок в різних ножових сталях

Механічні властивості сталі для ножів в великій мірі визначають різні легуючі добавки у вигляді хрому, ванадію, молібдену, нікелю, кремнію, інших елементів. Включені до складу сталі в різних пропорціях, ці добавки впливають на стійкість до зношування, твердість, інші характеристики сплаву. Однією з цінних добавок ножової сталі є молібден. Завдяки йому сталь стає більш в'язкою і міцною. Молібден збільшує стійкість під час нагрівання і знижує крихкість леза. Японські марки сталі містять до 8% молібдену, в тому числі черезце японські ножі відомі своєю високою якістю.

Ванадій, хром, вольфрам забезпечують високу твердість сталі, але одночасно і знижують її міцність. Сплави з високим вмістом хрому відрізняються високою стійкістю до зносу і корозійною стійкістю, клинки довго зберігають гостроту заточки. Разом з тим така сталь характеризується підвищеною крихкістю, якщо порівнювати зі звичайними вуглецевими сталями.

Наявність добавок у вуглецевій сталі може сильно вплинути на її властивості. Наприклад, ножі з нержавіючої сталі 440С добре заточуються і зберігають гостроту. Але сталь цієї марки значно поступається по твердості, зносостійкості, в'язкості, пружності таким сплавам як 154СМ і ВG-42. У цих сталях хром міститься в меншій процентній кількості, в той же час в їх склад входить до 4% молібдену.

Сталь, що містить не менше ніж 13% хрому, вважається нержавіючою. Однак це не означає абсолютне виключення того, що такі види сталі не можуть піддаватися корозії – без елементарного догляду ніж у вологому середовищі з часом почне іржавіти.

Щоб збільшити міцність, жорсткість, зносостійкість сталі, в її склад додають марганець. Такий сплав має зернисту структуру. Практично всі ножові сталі містять марганець. Нікель надає сплаву більшої в'язкості, твердості, підсилює стійкість до корозії. Добавка цього елемента характерна для таких марок ножової сталі як AUS-6, AUS-8, L-6. Кремній збільшує міцність клинка.

Марки сталі і їх застосування

Кожна марка сталі вирізняється певним складом – і, як наслідок, властивостями.

Краща сталь для ножа

M390 – сталь із вмістом хрому і ванадію, яка характеризується стійкістю до зносу і високими антикорозійними властивостями. Клинки з цього сплаву вирізняються балансом нескладної заточки і тривалого збереження гостроти. Дана сталь часто використовується при виробництві ножів марки Benchmade.

Ножевая сталь M390

ZDP-189 – японська сталь, яка поєднує високу твердість і пластичність. Цей сплав добре піддається поліровці, виготовлені з нього ножі мають відмінні ріжучі властивості. Сталь застосовується для виготовлення дорогих і обмежених серій бренду Spyderco. З іншого боку ця марка сталі вирізняється певною крихкістю і схильністю до крошіння в місцях ударів об тверді поверхні.

Ножевая сталь ZDP-189

CPM S30V – марка, яку винайшли американські виробники сталі. Цей сплав поєднує високу міцність і твердість, завдяки чому він часто використовується для виготовлення дорогих мечів.

Сталь CPM S30V

CPM S35VN – розвиток марки сталі S30V. Відомий ножовий майстер Кріс Рав вніс до складу сталі S30V добавку ніобій; для виробництва нової сталіним було запропоновано застосування порошку більш дрібної структури. Ножі з нової, вдосконаленої сталі відрізняються високою міцністю і гарним утриманням ріжучої кромки. У 2009-му році фірма Crucible Particle Metallurgy почала випуск ножів з цього сплаву.

Сталь для ножа CPM S35VN

Elmax– порошкова ножова сталь, яка набула широкого поширення на європейському ринку. Хром, ванадій і молібден в оптимальному співвідношенні забезпечують високі показники стійкості до стирання та антикорозійні властивості.

Elmax

BG-42 – клинки, виконані з цієї марки сталі, дуже довго зберігають ріжучі кромку, і відрізняються високою стійкістю до зносу. Разом з тим такі ножі складно піддаються заточенню.

154CM – головною відмінністю даної марки є висока твердість і в той же час гарна здатність заточки. Ця сталь американського виробництва застосовується для виготовлення ножів різного призначення. Даний сплав також використовується для виробництва клинків Benchmade. За складом ця сталь схожа на марку CPM, проте вони відрізняються технологіями виготовлення, CPM включає вуглець більш дрібної структури.

154CM

ATS-34 – японський аналог сталі 154CM, ці сплави дуже схожі за якісними характеристиками. ATS-34 використовується багатьма виробниками для випуску клинків різного типу.

ATS-34

D-2 – ця сталь має в своєму складі близько 14% хрому. Вона відрізняється більш високою твердістю, ніж марки 154СМ і ATS-34, це забезпечує тривале збереження гостроти леза. З іншого боку, такий клинок гірше заточується. Цей сплав часто застосовується для виробництва ножів таких брендів як Benchmade і Kizlyar Supreme.

Сталь D-2

VG-10 – японська розробка, ця сталь містить дещо більше хрому, в порівнянні з марками 154СМ і ATS-34. У той же час наявність в складі ванадію забезпечує сплаву велику твердість. Ця відносно молода марка сталі використовується для виготовлення клинків Spyderco. Ножі з VG-10 добре піддаються заточенню, проте дещо відрізняються крихкістю. У разі ударів об дуже тверді поверхні сталь може кришитися.

VG-10

Сталь ножів високого і середнього класу

440С – компанії-виробники ножів дуже часто використовують цю сталь завдяки поєднанню високих показників твердості і стійкості до зношування, нескладної заточування, а також невисокій вартості. Дана марка відрізняється високим вмістом хрому і вуглецю.

AUS-8 – сталь японського виробництва, яка має високу стійкість до корозії. Вона має досить високу твердість і здатність утримувати ріжучу кромку. Разом з тим клинки їх цієї сталі легко заточуються.

8Cr13MoV – китайська сталь, яка має в складі дещо більший відсоток вуглецю, в порівнянні з японською сталлю AUS-8. Цей сплав дуже широко застосовується для виготовлення недорогих ножів – ця сталь використовується компаніями Boker, Spyderco, Kershaw. Вибір сталі для ножа цієї марки китайськими ножовими брендами зазвичай обгрунтований її невисокою вартістю.

8Cr13MoV

14C28N (Sandvik) – шведська сталь середнього класу з легкою заточкою, яка використовується для виготовлення ножів багатьма скандинавськими компаніями – наприклад, бренду Mora.

Сталь ножів середнього і низького класу

420HC – марка стали, яка відрізняється від більш дешевого сплаву великою процентною кількістю вуглецю. Ножова компанія Buck при виробництві сталі 420HC збільшує термообробку сплаву. Завдяки цьому клинки краще зберігають гостроту і відрізняються більшою стійкістю до корозії.

420HC

440A – сталь для ножів, порівняна з маркою 440HC. Відмінність полягає в тому, що 440А містить більше хрому, тому має більш високу стійкість до ржавіння.

Сталь 440A

Сталь ножів початкового рівня

420 – ця марка сталі дуже часто застосовується для виготовлення дешевих ножів. Сплав відрізняється м'якістю, оскільки в його складі невисокий відсоток вуглецю. Такі клинки легко заточуються і разом з тим швидко тупляться, ножі зі сталі 420 швидко зношуються.

Сталь 420

AUS-6 – японський аналог сталі 420.

Колекційні ножі

Ножі авторських серій, колекційні і подарункові клинки часто виготовляють з дамаської сталі. Ці типи сталей видає зовнішній вигляд – лезо ножа має особливий візерунок, який утворюється в результаті з'єднання трьох різних видів сталі. Ножі можуть бути виконані з крученого, торцевого, рваного, нарізного, мозаїчного дамаску, про що буде свідчити характерний для кожного виду малюнок. Така сталь славиться дуже високою стійкістю ріжучої кромки, стійкістю до зносу і відмінними ріжучими властивостями.

Види сталі для ножів різного призначення

Beta-tiAlloy– сталь, з якої виготовляють ножі для підводного плавання і кухонні ножі.

BluePaperSuper– марка сталі, використовувана для виробництва кухарських ножів. Її високі якісні характеристики забезпечуються поєднанням легованих добавок.

Blue Paper Super

N690Co – австрійський аналог сталі 440С. Сплав має в своєму складі кобальт і ванадій – ці елементи забезпечують клинку високу твердість і стійкість до утворення іржі. Разом з тим сталь N690Co має високу стійкість до ударних навантажень. Вона застосовується для виробництва туристичних ножів.

ELMAX – сталь третього покоління шведського виробництва, яка виготовляється за порошковою технологією. Провідні виробники використовують цей сплав для випуску ножів високої цінової категорії. Такі клинки поєднують твердість, міцність, стійкість до зношування і корозійних процесів, вони довго зберігають гостроту і дуже добре піддаються поліруванню.

Сталь ELMAX

Carbon V –не вуглецева сталь, яка служить для виготовлення метальних ножів.

INFI – марка сталі, розроблена компанією Busse. Ножі, для виробництва яких застосовується ця сталь, відрізняються високою твердістю, міцністю, стійкістю до зносу і корозійних процесів. Унікальне поєднання характеристик дозволяє створювати з цією сталі висококласні ножі для туризму.

INFI

У10А, У12А, ЕН-515 – російські види сталей, які служать для виробництва скальпелів та інших гостро ріжучих медичних інструментів.

У10А, У12А, ЭН-515

40Х13, 65Х13, 95Х18, 110Х18 – російські аналоги марок стали 420 і 440. Найчастіше для виготовлення клинків використовується сталь 95Х18. Ножі з цієї сталі легко піддаються заточенню й характеризуються хорошою стійкістю до утворення іржі.

Сталь 40Х13

65Г – марка сталі, яка застосовується для випуску ножів, призначених для рубки. Цей сплав володіє хорошими показниками в'язкості, в той же час він не стійкий до корозії, тому такі ножі вимагають належного догляду.

сталь 65Г

У7-У16 – марки сталі для ножів, для яких характерна висока твердість і вразливість до утворення іржі.

У7-У16

ХВ5 – так звана «алмазна сталь», відома дуже високими показниками твердості, стійкістю ріжучої кромки, стійкістю до крошіння.

сталь ХВ5

100Х13М – сплав, який містить добавки у вигляді молібдену і хрому, вона застосовується для випуску медичного інструменту.

Сталь 100Х13М

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: