Новий ніж: Böker Plus Lancer

Böker представив новий ніж під назвою Lancer. Це відносно компактний ніж зі складним лезом, який має досить пласку форму.

Lancer є частиною лінії Böker Plus. Серія Plus складається з ножів, які призначені для професійних користувачів правоохоронної, військової і охоронної сфери. Ці ножі розробляють в місті Золінген, Німеччина, і потім випускають в Сполучених Штатах Америки, в країнах Азії та Європи.

Особливістю ножа є лезо довжиною 7,62 см, яке виготовлене зі сталі 440С. Хоча компанія цього не уточнює, але здається на те, що для клинка характерна обробка поверхні типу Stonewash. Накладки рукоятки виконані з композитного матеріалу G10, в рукояті є титановий лайнер. G10 забарвлений в оливковий колір. Для фіксації леза у відкритому положенні використовується замок Liner Lock.

У відкритому положенні ніж має загальну довжину 17,78 см. З титановою кліпсою для кишені ніж важить близько 68 грам. Кліпса має те ж саме покриття, що й лезо – це зберігає цілісність загального вигляду ножа.

Ця модель була розроблена Сержем Панченко – ножовим майстром, який в минулому працював зі Spyderco. Складний міні-ніж Dog Tag – це дизайн Панченко.

Рекомендована роздрібна ціна ножа Böker Plus Lancer – $ 94,95. Ця нова модель вже доступна для покупки.

Ніж Boker Plus Lancer вже можна придбати на офіційному сайті компанії: https://www.bokerusa.com/. Очікуємо появу новинки в українських магазинах!

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: