Новинка на українському ринку - травматичний пістолет STORM

Представляємо Вашій увазі новинку на українському ринку травматичної зброї — пістолет STORM.

Головною відмінною рисою цього пістолета є те, що при його виготовленні використовується повний цикл виробництва, тобто всі деталі і механізми виготовляються на одному підприємстві від моменту проектування до остаточного складання готового виробу. Він 100% Made in Ukraine! Не багато виробників можуть похвалитися подібним! Як правило, окремі частини блочно завозяться від різних виробників і надалі починається кропіткий процес установки, підгонки і притирання деталей і механізмів один до одного. У випадку з травматичним пістолетом STORM цей фактор виключений, всі деталі створені на високоточному обладнанні, з множинним контролем перевірки якості.

Автоматика роботи пістолета заснована на принципі віддачі вільного затвора при фіксованому стволі. Ударно-спусковий механізм подвійної дії. Пістолет оснащений запобіжником, але на цьому конструктори не зупинилися, є запобіжник від інерційного наколювання, тобто бойок з ударником не проведе наколювання капсуля патрона без натискання спускового гачка. І це, безумовно, ще одна з відмінних рис травматичного пістолета STORM, виводячи його на максимальний рівень безпеки експлуатації.

Затвор і металеві частини рамки виконані з високоякісної сталі, обробленої методом хімічного оксидування. Затвор пістолета фрезерований з цільної заготовки, що є плюсом. Внутрішній діаметр каналу ствола 5,5 мм. Рамка і рукоятка пістолета виготовлені з високоякісного термостійкого, ударостійкого армованого полімеру. Ще однією відмінною особливістю травматичного пістолета STORM є те, що рамка з рукояткою пістолета є з'ємною. На рамці є планка Пікатінні, що дає можливість, при необхідності, встановлювати ліхтар, цілевказувач і т.п.

Органи управління (важіль затримки затвора і запобіжник) є двосторонніми, в разі необхідності, кнопка скидання магазину переставляється на ліву сторону за допомогою універсальних інструментів і займає лічені хвилини. Це не викличе незручностей при використанні цього пістолета лівшею.

Детальніше: https://safari-ukraina.com/ua/news/2019/pistolet-storm/

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: