Конструктивні особливості ножів бренду Fällkniven

Невелика компанія Fällkniven AB, розташована в маленькому містечку Боден на півночі Швеції давно отримала світове визнання. Компанія була заснована в 1984 році. З 1987 року і по теперішній час займається виробництвом ножів власної розробки і аксесуарів до них. Компанія сімейна, причому у її витоків стоїть сім'я з глибокими традиціями в полюванні і рибальстві. Глава сімейства, він же засновник і беззмінний керівник компанії, - Петер Хьортбергер (Peter Hjortberger).

Виготовлення ножів Fallkniven

На перших погляд ножі Fällkniven мало чим відрізняються від своїх численних побратимів. Але, варто лише взяти їх в руки, все стає на свої місця. У конструкції професійних ножів з фіксованим клинком від Fällkniven AB передбачено все: і геометрія клинків, і особливості стали, і конструкція чохлів, і матеріали рукояті. 

Для створення клинків фахівці компанії застосовують багатошарові сталі, де тверда серцевина «обіймається» більш м'якими антикорозійними обкладинками. Основними сталями Fällkniven є Lam.VG-10, 3G і Lam.CoS. Всі ці марки належать до ламінованих або пакетних сталей.

Чому шведи віддають перевагу саме ламінованій стали? Тому що такі матеріали на 20% міцніше звичайних нержавіючих сталей. Ламінування використовується для збільшення загальної механічної міцності, зносостійкості і гнучкості виробу. Коли йдеться про якісні ножі для полювання або виживання, надійність, довговічність і міцність важливі як ніколи.

  • Lam. VG-10 - це технологічний тришаровий пакет з Японії, центральний шар якого виготовлений безпосередньо з твердої сталі VG-10, а обкладки - з більш м'якї низьковуглецевого стали марки 420J2. Така структура збільшує пружність клинка при бічних навантаженнях.
  • VG-10 - японська корозійностійка сталь, розроблена фірмою Takefu Special Steel Co., Ltd. (Японія) для ріжучого інструменту. Ця сталь також відома під назвою V-Gold №10.
  • VG-10 має оптимальну твердість (59 HRC), а ламінуючі більш м'які шари забезпечують стійкість до корозії і загальну міцність клинка. Однією з відмінних рис марки стали VG-10 є використання в сплаві кобальту. Кобальт - дорога і рідкісна в сталях легуюча присадка, завдяки її присутності сталь набуває підвищену твердість і в'язкість.
  • 420J2 - японська низьковуглецева нержавіюча сталь; вдосконалена японськими металургами м'яка нержавіюча сталь марки 420. Це досить міцна і дуже стійка до корозії сталь.

Японці не люблять експортувати свою сталь марки VG-10 і всебічно сприяють переміщенню виробництва на територію своєї країни. В результаті клинки з цієї стали для Fällkniven AB проводиться в Японії в м. Секі - відомому ножовому центрі країни. Особливістю є те, що вони виготовляються на заводі, що належить родині Хатторі (Hattori) - японським зброярам і ковалям, які з доби середньовіччя отримали визнання в світі ножів.

  • Склад стали VG-10: вуглець (1%), хром (15%), кремній (0,6%), марганець (0,5%), фосфор (0,03%), молібден (1,05%), кобальт (1,4%), ванадій (0,2%).
  • Склад стали 420J2: вуглець (0,32%), хром (15%), марганець (1%), кремній (1%).

3G - це унікальний технологічний тришаровий пакет зі Швеції, центральний шар якого виготовлений безпосередньо з преміальної порошкової стали марки Super Gold Powder Steel (SGPS), а обкладки - з більш м'якої сталі VG-2. VG-2 - це японська корозійностійка сталь, розроблена фірмою Takefu Special Steel Co., Ltd. (Японія) для обкладок багатошарових елітних кухонних ножів. У порівнянні з 420J2 сталь VG-2 більш вуглецева, тверда, менше схильна до появи подряпин на поверхні за рахунок вмісту нікелю і більш складна в роботі. У сукупності ці характеристики роблять тришарову 3G міцнішою (62 HRC), але більш дорогою. Така сталь значно довше тримає заточку, однак ріжучу кромку у неї правити самостійно також значно складніше, ніж у тій же, наприклад, VG-10.

  • Склад стали SGPS: хром (1,4%), кремній (0,5%), марганець (0,4%), фосфор (0,03%), хром (15%), молібден (2,8%), сірка (0,03%), ванадій (2%).
  • Склад стали VG-2: вуглець (0,7%), хром (15%), молібден (0,2%), нікель (0,25%).

Lam.CoS - одна з недавніх розробок компанії. Сталь CoS є серцевиною клинка, виконаного за відомою японською методикою San Mai III, при якій преміальна сталь великої твердості ламінується з обох сторін м'якшою сталлю, в даному випадку - вже згаданої раніше сталлю 420J2. Сталь CoS - це надзвичайно міцна вуглецева сталь, яка від початку була задумана не ножовою, а інструментальною. Така сталь має трохи вищу твердість (60 HRC) в порівнянні з попередником в особі VG-10 (59 HRC) і відрізняється підвищеним вмістом кобальту, що відповідає за жароміцність і поліпшені механічні властивості: із сплавів із застосуванням кобальту створюють обробляючий інструмент (свердла, різці , і т.п.). Ще одним цікавим легуючим елементом сталі марки CoS є вольфрам. Зміст в стали вольфраму надає їй значну твердість і помітно підвищує температуру плавлення. Застосовується вона для ресор, снарядів, сейфів, для ріжучих інструментів, а з присадкою молібдену таку сталь називають «самогартівною» (self hardening steel).

  • Склад стали CoS: вуглець (1,1%), хром (16%), вольфрам (0,3%), молібден (1,5%), кобальт (2,5%), ванадій (0,3%).
  • Склад стали 420J2: вуглець (0,32%), хром (15%), марганець (1%), кремній (1%).

Не зайвим буде зупинитися також на матеріалі руків’я ножів Fällkniven. Крім традиційних мікарти, шкіри та дерева, компанією Fällkniven AB був розроблений особливий резинопластик марки Thermorun, який, за інформацією від виробника, був спеціально створений для використання в складних умовах Півночі і витримує великі перепади температур. З цього випливає, що ножі Fällkniven можна сміливо експлуатувати в будь-яких кліматичних та природних умовах. Шорстка поверхня Thermorun-руків'я забезпечує надійний комфортний хват і дозволяє виконувати тривалі роботи.

Крім матеріалів, важливо приділити увагу формі ріжучої кромки. Лінзовидна скандинавська заточка типу Convex з мікроподводом, яку можна побачити на більшості нескладних ножів Fällkniven, значно відрізняється від традиційної заводської заточки практично всіх ножів, що масово виробляються на сьогоднішній день. Клинки абсолютної більшості серійних ножів мають виражені спуски різної форми, а кромка у них виведена в формі літери «V». 

Лінзовидна ж заточка відрізняється по геометрії клинка і своєю формою забезпечує досягнення високої ефективності різу, одночасно гарантуючи великий запас міцності ріжучої кромки. Така кромка дуже міцна і зручна, особливо при розрізанні м’яса. Крім того, мікроподвод дозволяє швидко заточити ніж, не проточуючи всю кромку. До того ж варто відзначити, що кращі японські катани мають аналогічну форму перерізу, тому що при рубці клинок з лінзоподібним заточуванням зустрічає найменший опір матеріалу в порівнянні з вязнущимі клиноподібною і увігнутою заточками. Так само наявність саме такої заточки підвищує ефективність роботи з твердими матеріалами (великими кістками при обробленні дичини, при роботі по деревині тощо). 

Виробник надає 10-річну гарантію на ножі, стверджуючи, що протягом цього терміну вони будуть зберігати свої якісні характеристики. Виробник гарантує, що всі ножі, які були придбані у офіційних дистриб'юторів \ дилерів бренду, надійшли в продаж без дефектів. Тому ми вважаємо, що такі дійсно вкрай надійні ножі, виготовлені з унікальних високоякісних матеріалів, - це відмінна інвестиція в себе і своє дозвілля як на природі, так і в міських умовах.

Стаття представлена: Бренд-менеджер компанії STVOL Кушніренко Аліна  

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: