Компанія Recoil - Засоби для чищення і змащення зброї

Бренд Recoil представляє інноваційний, запатентований комплекс з очищення та догляду за зброєю будь-якого типу, що увібрав в себе високу якість і помірні ціни. Настільки всебічний підхід до питання про догляд за зброєю від ТМ Recoil викликав чималий інтерес структур і організацій різних рівнів.

На сьогоднішній день, TM Recoil - це можливість використання спеціалізованного продукту кожним власником зброї в Україні, створюючи культуру по догляду, чищення та захисту.

Головна мета бренду Recoil - це максимальна боєздатність при мінімальних витратах засобів і часу.

Очищувач знежирювач

Аэрозольный очиститель-обезжириватель RecOilПризначений для безпечного і швидкого очищення забруднень ствола, ударно-спускового механізму, газових поршнів, магазинів, змінних насадок і т.д., як при повному, так і при неповному розбиранні зброї.

Спеціальна насадка утворює сильний струмінь засобу, який проникає в усі важкодоступні місця, очищує всі металеві частини зброї від бруду, нагару, мастила і змазки, витісняє вологу з важкодоступних місць, що дозволяє зробити процес очищення швидким, зручним і безпечним для сучасних видів зброї, при цьому не пошкоджуючи інші деталі, не залежно з якого матеріалу вони виготовлені: пластика, дерева, шаруватих і композитних матеріалів, гумових вставок, або будь-яких інших матеріалів, включаючи камуфляжне покриття.

Висихає за лічені секунди, залишаючи поверхню абсолютно чистою. Дозволяє уникнути проблем, викликаних забрудненням вузлів, усуває затримки ударно-спускових механізмів, екстракторів, запобіжників, газових поршнів і т.д. Завдяки спеціальному клапану, продукт можна наносити в будь-якому положенні. Перед застосуванням перевірте сумісність засобу з поверхнею, що очищується.

Застосування: Струсити балон і наносити засіб до тих пір, поки забруднення не будуть видалені. Після очищення, змастіть поверхню спеціальним Синтетичним маслом для зброї RecOil. В разі необхідності, зверніться до інструкції з експлуатації вашої зброї.

Запобіжні заходи: Перед застосуванням перевірте сумісність засобу з поверхнею, що очищується.

Термін зберігання: 10 років з моменту виготовлення.

Виробник: Motip Dupli, Нідерланди.

Очисник нагару і карбонових відкладень

Очиститель нагара и карбоновых отложенийЗасіб для очищення нагару та карбонових відкладень RecOil

Призначений для швидкого очищення та видалення порохового нагару і карбонових відкладень в стволі, затворах, газових поршнях, змінних насадках і т.д. Спеціальна насадка утворює потужний струмінь засобу для чищення, який глибоко проникає і очищує металеві частини зброї від нагару, що дозволяє зробити процес чистки швидким і зручним для сучасних видів зброї. Ідеально підходить для видалення продуктів згорання при використанні патронів центрального та кільцевого запалення в автоматичній зброї та зброї з автоматикою, що використовує відведення порохових газів. Дозволяє уникнути проблем, викликаних забрудненням вузлів, усуває затримки механізмів, газових поршнів і т.д. Перед застосуванням перевірити сумісність засобу з поверхнею, що очищується. Завдяки спеціальному клапану, продукт можна наносити в будь-якому положенні.

Застосування: Струсити балон. Нанесіть засіб на патч і зробіть протяжку всередині ствола. Повторюйте доки не вийде білосніжний патч. Нанесіть засіб і витримайте деякий час, щоб він подіяв. Повторно наносьте засіб до того часу, поки забруднення не буде видалене. При сильних забрудненнях скористайтеся щіткою або йоршиком для чищення зброї. Для видалення залишків засобу і знежирення використовуйте Аерозольний очищувач-знежирювач RecOil, а потім змастіть поверхні спеціальним синтетичним мастилом для зброї RecOil. В разі необхідності зверніться до інструкції з експлуатації вашої зброї.

Запобіжні заходи: Вступає в реакцію з деякими пластиками та пофарбованими поверхнями. Перед застосуванням перевірте сумісність засобу з поверхнею, яку потрібно очистити.

Термін зберігання: 10 років з моменту виготовлення.

Виробник: Motip Dupli B.V. Нідерланди.

Суха тефлонова змазка

Суха тефлонова змазка RecOil

Сухая тефлоновая смазка RecOilСтворює покриття з рекордно низьким коефіцієнтом тертя, заповнюючи всі мікро-нерівності, в першу чергу в місцях, схильних до найбільш інтенсивної механічної дії, забезпечуючи максимальне розділення елементів, які перебувають під впливом тертя, як у момент руху, так і в момент спокою, маючи термостійкі властивості. Мікродисперсні частинки PTFE призначені для довгострокового періоду дії і змащування будь-яких рухомих механізмів, є чудовим антифрикційним матеріалом, стійким до впливу температур від - 50 до + 250 °С. Змазка володіє високою стійкістю в умовах роботи пар тертя під великими навантаженнями та в агресивних умовах без всіляких масел чи жирів, прилипання бруду та пилу до змащуваної поверхні: збройових затворів, замків запирання, ударно-спускових механізмів, екстракторів, ежекторів і т.ін. Зменшує знос вузлів за рахунок меншого впливу на нього продуктів згорання та високих температур. Завдяки спеціальному клапану, продукт можна наносити в будь-якому положенні.

Застосування: Попередньо очистіть оброблювану поверхню від різного забруднення: вологи, бруду, жиру і т.д. Для цього рекомендуємо використовувати Аерозольний очищувач-знежирювач RecOil. Перед застосуванням добре струсіть балон та нанесіть засіб тонким та рівномірним шаром на поверхню. При тривалому розпиленні періодично струшуйте балон. Після обробки можна збирати змащувальний вузол. У разі необхідності зверніться до інструкції з експлуатації вашої зброї.

Запобіжні заходи: Увага! Не можна обробляти цією змазкою ствол зсередини.

Термін зберігання: 10 років з моменту виготовлення.

Виробник: Motip Dupli B.V., Нідерланди.

Синтетичне мастило для зброї 200/400 мл

Синтетичне мастило для зброї RecOil

Синтетическое оружейное масло RecOil

Ідеально підходить для безпечної та швидкої очистки, змазки та захисту зовнішніх і внутрішніх поверхонь механізмів всіх сучасних видів спортивної, пневматичної та мисливської зброї різних систем.

Спеціальний склад синтетичного мастила захищає метал від зовнішніх кліматичних і механічних впливів, сприяючи підтримці робочого стану (навіть в екстремальних умовах) поверхні ствола, ударно-спускового механізму, магазинів, затворів і т.д. Нейтралізує кислотні залишки від пороху, видаляє смолисті відкладення, наліт свинцю, міді і томпаку, очищає і зберігає поверхні гладкими, витісняє вологу, не липне і не реагує з іншими речовинами.

Безпечно для використання з полімерами, не стає в’язким і не втрачає свої властивості при екстремальних температурах. Перед застосуванням перевірити сумісність засобу з поверхнею, що очищується.

Застосування:

1. Перед видаленням свинцевого та мідного нальоту, тампака і нагару, очистіть поверхню від різного роду забруднення: вологи, жиру, від залишків чистячих чи консерваційних засобів, які ви наносили раніше, а також від механічних частинок бруду, піску, пилу, залишків пороху і т.д. Змочіть очищувану поверхню маслом використовуючи патч або ветош зібрав механічні забруднення.

2. Зачекати 3-5 хвилин і виконати чистку спеціальним йоршиком або щіткою для зброї.

3. Для очищення, знежирення поверхні або видалення бруду з важкодоступних місць рекомендуємо використовувати Аерозольний очищувач-знежирювач RecOil або для стійкого забруднення нагаром Засіб для очищення нагару і карбонових відкладень RecOil.

4. Протріть насухо поверхню.

5. Перед використанням струсіть балон і нанесіть мастило безпосередньо на метал, тканину або будь-яку іншу поверхню яка використовується, потім розітріть.

6. Приберіть ганчіркою надлишки мастила з поверхні, залишаючи тільки захисну плівку. Видаліть мастило з дерев’яних, гумових та пластикових поверхонь для запобігання розм’якшення. Завдяки спеціальному клапану, продукт можна наносити в будь-якому положенні. В разі необхідності, зверніться до інструкції з експлуатації вашої зброї.

Запобіжні заходи: Видаліть мастило з дерев’яних, гумових та пластикових поверхонь для запобігання розм’якшення.

Термін зберігання: 10 років з моменту виготовлення.

Виробник: Motip Dupli B.V., Нідерланди.

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: