Як вибрати пістолет, огляд пістолетів

Тим, хто хоче вибрати пістолет, перш за все, необхідно визначити тип зброї, який буде найкращим чином підходити для тих чи інших вимог. Сьогодні, крім бойових моделей, можна виділити такі основні види пістолетів:

  • травматичний
  • під патрон Флобера;
  • пневматичний;
  • страйкбольний;
  • сигнальний;
  • тренувальний.

Травматичні моделі

На фото представлений: сигнальний пістолет Шмайсер ПСШ 790

Травматичні моделі являють собою, по суті, вогнепальну зброю, в якому, однак, як снаряди використовуються гумові кулі з металевим сердечником. Також в травматичних пістолети можуть використовуватися спеціальні світлозвукові кулі. До травмата відносяться бесствольное пістолети і газові моделі, які можуть стріляти гумовими кулями.

Дозвіл на травматичну зброю - Як отримати, документи необхідні

Пістолети під патрон Флобера

На фото представлений: револьвер під патрон Флобера Stalker 4.5

Револьвер під патрон Флобера - відмінний варіант як для самооборони, так і для розважальної стрільби. Під час пострілу такого пістолета звуковий, світловий ефект, і навіть дим зі стовбура мало хто зможе відрізнити від ефекту пострілу бойової вогнепальної пістолета. Маса снаряда і потужність револьвера Флобера перевищує показники пневматичної зброї.

Найдешевший револьвер під патрон Флобера

Пневматичні пістолети

На фото представлений: пістолет пневматичний Heckler & Koch USP

Пневматичний пістолет рекомендується тим, хто захоплюється спортивною стрільбою. Ця зброя працює за принципом видавлювання кулі з допомогою стиснутого газу. Пневматичні пістолети поєднують в собі високу точність, скорострільність, низьку чутливість до погодних умов.

Страйкбольні пістолети

На фото представлений: Пістолет KJW M9 metal

Страйкбольні пістолети - це та ж сама пневматика, проте в такій зброї снарядами служать пластикові кульки. Ці пістолети, які називають «м'якою пневматикою», створюються спеціально для військової командної гри страйкбол (airsoft). Більшість моделей пістолетів працює від акумуляторних батарей або спеціальної газової суміші.

Стартовий (шумові) пістолети

На фото представлений: Пістолет сигнальний EKOL MAJOR

Стартовий або шумовий пістолет призначений для використання в спортивних змаганнях. З його допомогою позначається старт змагання і починається відлік часу. Іноді стартові пістолети можуть виручити, виступивши в якості зброї самооборони. Гучний звук при пострілі разом з ефектом несподіванки допоможе відлякати злочинців.

Тренувальні пістолети

Тренувальними пістолетами користуються ті, хто прагне розвинути навички стрільби і поводження з бойовою зброєю. У таких копіях бойових пістолетів не використовуються боєприпаси, в іншому вони повністю повторюють оригінальні моделі.

Вибираючи пістолет, незалежно від його типу, слід пам'ятати про правила його застосування і положеннях законодавства, які регулюють використання різних видів зброї.

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: