Як купити або продати мисливську зброю «з рук»?

Слідуючи букві закону, власник мисливської зброї має право її продати. якщо вона належним чином зареєстрована (перебуває на обліку в органах МВС).

 Іншим важливим моментом є те, що покупець має отримати Дозвіл на купівлю зброї. Для того, щоб отримати Дозвіл, покупцю потрібно подати в дозвільний відділ МВС заяву та належний пакет документів. Після розгляду органом МВС, поданих документів, покупець протягом місяця отримає Дозвіл на купівлю зброї. Тут варто пам’ятати, що Дозвіл буде дійсним лише 3 (три) місяці з перебігом якого, право на придбання зброї втрачається.

Наступним кроком має бути переоформлення зброї з одного власника на іншого. Для цього потрібно покупцю і продавцю піти у дозвільний відділ МВС, де перебуває на обліку зброя, та подати заяву про переоформлення зброї. Продавець має подати копію Дозволу на зброю, яка продається, а покупець, у свою чергу, має подати Дозвіл на придбання зброї. По суті, з переоформленням закінчено.

Надалі покупця чекає ще одна процедура – отримання Дозволу на зброю. Для цього потрібно подати заяву в орган МВС та інші належні документи. Дозвіл на зброю буде виданий протягом місяця, з цього моменту покупець стане законним власником зброї

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: