Барахолка PracticArms

Барахолка PracticArms

Інформаційний каталог Practicarms.info створений для полегшення життя власників і любителів зброї, мисливців, спортсменів-стрільців, людей, пов'язаних зі зброєю по службі, а також всіх любителів активного відпочинку на природі.

На сьогодні в Україні, не дивлячись на величезну кількість власників зброї, відсутній єдиний спеціалізований онлайн-ресурс, орієнтований саме на їхні потреби.

В умовах існуючих нормативних обмежень на популярних торгових онлайн-майданчиках, майбутні власники зброї виявилися в ситуації, коли єдиним місцем легального придбання зброї є магазини, асортимент в яких дуже обмежений, а ціни високі.

Ситуація з придбанням і реалізацією легального зброї на вторинному ринку також далеко не райдужна. Або коло знайомих і "знайомі-знайомих", або веб-форуми за інтересами, які не створювалися для цієї мети і не є спеціалізованим інструментом, або онлайн-сервіси оголошень, в яких зброя губиться серед холодильників, дитячих колясок та інших предметів домашнього начиння.

Трохи краща ситуація з новими товарами, будь-то запасні частини або пропозиції для тюнінгу зброї - останнім часом з'явилася величезна кількість нових інтернет-магазинів, що спеціалізуються в цьому сегменті. Але, що робити з вживаними, але цілком придатними до подальшої експлуатації речами або з товарами, які буквально один раз використовувалися або встановлювалися на зброю і з якихось причин не підійшли власникам? Адже, всім чудово відомо, що тюнінг зброї не має меж. Щось виявляється недостатньо функціональним, а щось купується помилково і не знаходить застосування. Крім того, ринок постійно пропонує нові рішення і моделі, які хочеться випробувати.

Аналогічна ситуація і з пошуком і придбанням запасних частин або елементів тюнінга. Великі збройові магазини або просто не пропонують покупцям запасні частини до продається ними ж зброї, або недостатньо гнучкі в задоволенні мінливих смаків і потреб покупців. У цьому випадку на допомогу приходять інтернет-магазини або приватні продавці, але покупець опиняється перед необхідністю пошуку цікавих йому пропозицій серед величезної кількості ресурсів, що не додає позитиву в улюбленому захопленні. Адже мета - не шукати цікавить цілими днями, або придбавши за кордоном, очікувати кілька тижнів доставки, а оперативно придбати і через день-два вже випробувати.

Каталог Practicarms.info покликаний допомогти і в цьому, максимально спрощуючи пошук і придбання потрібного.

Для підприємців та юридичних осіб, які постійно займаються реалізацією товарів для цільової аудиторії, каталог Practicarms.info надає можливість згрупувати свої пропозиції під власною торговою маркою в розділі "Магазини" і здійснювати свою діяльність за простими і зрозумілими правилами. Вузька спеціалізація ресурсу гарантує наявність саме цільової аудиторії, а також виключає розмиття пропозицій серед потоку оголошень різної побутової спрямованості.

Також, початківці виробники можуть скористатися каталогом Practicarms.info для розширення існуючої і пошуку нової цільової аудиторії покупців, уникаючи таким чином витрат на створення і просування власного ресурсу. Крім того, каталог Practicarms.info за рахунок охоплення цільової аудиторії європейських і азіатських країн забезпечить швидкий вихід на зовнішні ринки без витрат на рекламу, організацію представництв і локалізацію.

Професіонали, чия робота або служба пов'язана зі зброєю, також зможуть знайти в каталозі потрібні їм пропозиції, або розмістити оголошення про придбання необхідного, що особливо актуально в нинішньому стані війни і мобілізації.

Каталог розроблений за участю справжніх фанатів своєї справи, які відчули на собі потребу в подібному ресурсі, і нехай вас не дивує діапазон охоплення: від вогнепальної зброї до страйкбольних приводів і пейнтбольних маркерів; серед 5-6 знайомих власників зброї ви гарантовано знайдете страйкболістов або пейнтболіста, любителя походів і шанувальника витончених клинків.

 Загалом, ласкаво просимо на Practicarms.info

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: