10 кращих мисливських моделей зброї всіх часів

Авторитетний американський журнал American Hunter опублікував статтю «10 кращих мисливських моделей зброї всіх часів». Редакція видання заздалегідь попередила читачів, що вибір авторів може не збігатися з думкою більшості - адже виділити 10 кращих моделей всіх часів - завдання не з легких, але в цілому з цим списком важко не погодитися. Пропонуємо і вам ознайомитися з ним.

Краща зброя для полювання

1. Winchester Model 70. У 1936 р компанія Winchester «американізованого» Mauser Model 1898. Навіть сім з гаком десятиліть потому Winchester Model 70 є еталоном.

Winchester-Model-70

2. Remington Model 700. Ця модель з моменту її появи в 1962 р припала до смаку американському споживачеві - сьогодні її можна знайти в більшості будинків, і, судячи з обсягів продажів, вона все ще є однією з найпопулярніших на цивільному ринку у всьому світі.

3. Kimber 84M. В кінці ХХ ст. інженери з Kimber поєднали переваги таких культових моделей, як Mauser 98, Winchester 70 і Remington 700 і створили 84M - одну з кращих серійних моделей, вироблених в Америці.

Kimber-84M

4. Marlin 336. Модель 336 вже давно переступила поріг зрілості - її вік більше 70 років, але вона все ще дуже популярна - це, як правило, перше мисливську рушницю, яку купують американці своїм синам.

5. Holland & Holland Royal Double Rifle. Англійський аристократ серед «грубих» мисливських моделей. Ці двохствольні штуцери, мабуть, одні з найбільш купованих в США двоствольних «європейців» в дорогому сегменті.

Holland-Holland-Royal-Double-Rifle

6. Browning BAR. Можливо, самий точний і надійний з виробляй-мих в США напівавтоматичних мисливських карабінів. 41 рік після запуску у виробництво модель все ще популярна.

7. Ruger 10/22. Всім потрібна гвинтівка калібру .22, особливо якщо воз-можности її модернізації майже безмежні.

8. Knight MK-85. Єдине сучасне дульнозарядное зброю в списку. Модель від Tony Knight's - нова ера життя середньовічної зброї.

9. Mauser Model 98. Можливо, найбільш часто копійований модель в світі. Надійність - ось її головна перевага.

10. Hawken Rifle. Ці рушниці для Америки - історія. Про них згадують, коли думають про ковбоїв і завойовників Дикого Заходу. Без цієї моделі список був би не повним.

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: