Компанія ІБІС

Ринок мисливських і рибальських товарів динамічно зростає і розвивається, набирає популярності активний відпочинок. В умовах жорсткої конкуренції підвищується попит на якісне спорядження за доступною ціною. Практика показує, що в наш час придбати якісні товари в невеликих кількостях і за доступною (конкурентної) ціною не просто, а почати свій бізнес «з нуля» в роздрібній торгівлі без надійного партнера-постачальника – нереально.

Одним з напрямківдіяльності компанії «ІБІС», що активно розвиваються, є оптовий продаж. Різноманітність і широта асортименту товарів для полювання, риболовлі, туризму та активного відпочинку, які пропонує наша компанія, дозволить сформувати оптимальний асортимент товарів для вашого магазину. Ми однаково уважно і професійно працюємо як з великими регіональними операторами ринку, які мають відповідні ліцензії на торгівлю зброєю, так і з невеликими роздрібними магазинами, що спеціалізуються на товарах, що не передбачають ліцензії (товари для риболовлі, пневматика, товари для туризму і т.д.).

Пряма співпраця з найбільшим оптовим постачальником – компанією «ІБІС», що чутливо реагує на основні тенденції світового ринку і забезпечує стабільні поставки і регулярні надходження новинок, є основною перевагою, яка дозволяє регіональним профільним магазинам пропонувати своїм клієнтам кращі товари без додаткових витрат.

Нашими партнерами по бізнесу сьогодні є понад 200 спеціалізованих магазинів по всій території України.

Основні напрями:

  • Зброя:гладкоствольна, нарізна, комбінована зброя і патрони до неї, пневматична зброя.
  • Ножі, сокири, інструменти.
  • Аксесуари: патронташі, кобури, ремені мисливські, кейси, сейфи, різні засоби по догляду за зброєю, манки і т.д.
  • Оптика: біноклі, приціли, коліматори, кріплення для різних прицілів, оптичні труби та ін.
  • Одяг та взуття для полювання, риболовлі, занять спортом, активного відпочинку.
  • Туризм і відпочинок: Zojirushi - термоси; Snugpak, SnowPeak - туристичний посуд, набори для пікніків, термоси, ліхтарі, спальні мішки, туристичні складні столи та стільці, намети, мангали, барбекю, портативні газові туристичні плити, одяг і взуття для активного відпочинку і т.д.

Ми запрошуємо до співпраці фірми та організації, що працюють на українському ринку в сфері забезпечення мисливців всім необхідним, зацікавлені в поданні наших товарів в своєму регіоні. Будемо раді плідному та взаємовигідному співробітництву.

Контакти оптового відділу:

Зброя  тел.: 044 529 95 22, 044 503 77 51
Одяг та взуття тел.: 044 529 95 22,  044 503 77 53 
Туризм, відпочинок тел.: 044 529 48 46,  044 503 77 54
Для факсів тел.: 044 529 70 40  
Электрона пошта: office@ibis-arm.kiev.ua

Сайт: ibis.net.ua

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: