XX міжнародне ножове шоу Сталева Грань 2018

Сталева Грань 2018

21-22 квітня в Києві буде проводитись ювілейне двадцяте ножове шоу "Сталева Грань". З цієї нагоди захід відвідає відомий експорт, ведучий телешоу на каналі Діскавері "Вижити удвох" Dave Canterbury, двадцятирічний досвід якого базується на практиці виживання і бушкрафтингу. Дейв засновник відомої в Америці і у світі Pathfinder School, де він проводить курси з навчання базовим навичкам виживання наодинці, в дикій природі.

На шоу "Сталева грань"  Dave Canterbury буде присутній разом з дуже відомою у всьому світі шведською компанією Morakniv . На майстер класах Dave Canterbury & Morakniv продемонструють можливості своєї продукції. Також вони проведуть безліч цікавих конкурсів з тематичними призами.

Традиційно в рамках ножове шоу «Сталева грань» протягом двох днів будуть проходити навчальні майстер-класи та змагання, для глядачів підготовлена велика і різноманітна шоу-програма і величезна кількість різноманітних конкурсів з цінними призами. 

До ювілейної"Сталевоїграні"представники реконструкторских об'єднань, шкіл історичного фехтування, спортивних федерацій та клубів приготували нові цікаві програми та виступлять з показовими номерами й проведуть інтерактиви з дорослими і дітьми.

Також проводитимуться навчальні семінари та майстер-класи з багатьох актуальних тем як для дорослих, так і для дітей з самозахисту, першої долікарської допомоги тощо. 

Традиційно буде працювати місто майстрів і глядачі зможуть спробувати себе в якості гончара, коваля, заточника і ін. 

Графік роботи XX ножового шоу «Сталева грань»: 

  • 21.04.18: 10.30 - 19.00; 
  • 22.04.18: 10.00 - 18.00. 

Адреса: ВЦ АККО Інтернешнл (Київ, проспект Перемоги, 40Б. Парк ім. Пушкіна). 

Телефон: (066) 172 17 85 

Повна програма XX ножового шоу «Сталева грань»: 

http://steeledge.com.ua/ru/program/

https://www.facebook.com/events/141899849757015/

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: