ВР запропонували знизити вікову планку для придбання деяких видів зброї

Джерело:unn.com.ua

У Верховну Раду на розгляд внесено законопроект про зниження мінімального віку, з якого дозволяється придбання і використання мисливської гладкоствольної зброї, з 21 року до 18 років, передає УНН з посиланням на прес-службу БПП.

    Так, проект закону про внесення змін до статті 12 Закону України "Про мисливське господарство та полювання" (щодо встановлення мінімального віку придбання та використання зброї) зареєстровано під №3050 від 8 вересня.

“Правом придбання мисливської гладкоствольної зброї та основних частин до неї користуються громадяни України, які досягли 21-річного віку, мисливської нарізної зброї та основних частин до неї — 25-річного віку. Але це питання потребує перегляду у зв’язку із тим, що у віці 18 років людина стає повністю дієздатною, і, відповідно, — здатна у повному обсязі усвідомлювати значення своїх дій та нести відповідальність за них. Крім цього, фактично, держава вже визнає таке право, адже особам, які призиваються до лав Збройних Сил України, видається зброя для захисту країни, починаючи з 18 років", - йдеться у пояснювальній записці до законопроекту, яку цитує прес-служба політсили.
Також вказано, що таким чином, зниження мінімального віку, з якого дозволяється придбання і використання мисливської гладкоствольної зброї, до 18 років, "усуне законодавчу прогалину, а також помістить у правові рамки відносини, які існують фактично на практиці".

Вход
на сайт
Забыли пароль? Регистрация пользователя
Войти как
пользователь: