Виставка «Зброя та Безпека-2015» – все для безпеки людини та країни

Сьогодні,22 вересня  2015 року,в Києві на території Міжнародного виставкового центру розпочала свою роботу “ХІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека – 2015» 

Організаторами виставки виступили Міністерство внутрішніх справ України і ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Кабінету міністрів України, Верховної Ради України, Міністерства оборони України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Державної служби експортного контролю України.

Співорганізатор - Державний концерн «Укроборонпром».

Графік роботи виставки:

22 вересня (вівторок) - 10.00-19.00

Вхід на виставку лише для фахівців: по службових посвідченнях силових структур, держслужбовців, у складі делегацій по офіційних списках підприємств і організацій.

23 вересня (середа) 10.00-19.00 - фахівці і публіка (вхід до 18.30)

24 вересня (четвер) 10.00-19.00 - фахівці і публіка (вхід до 18.30)

25 вересня (п'ятниця) 10.00-16.00 - фахівці і публіка (вхід до 15.30)

 Виставка «Зброя та безпека - 2015» проходить в умовах продовження збройної агресії з боку Російської Федерації. Саме тому основні акценти виставки зміщуються в сегмент задоволення потреби Збройних сил, Національної Гвардії України та інших вітчизняних силових структур в сучасних зразках озброєнь і військової техніки. Однак також не будуть забуті традиційні для виставки сегменти - мисливська зброя і засоби екіпіровки, а також товари для активного відпочинку та дозвілля.

 «Зброя та безпека 2015» охопить два основних напрямки: «Озброєння і військова техніка для армії і правоохоронних органів» і «Зброя для цивільного населення», які будуть відображені у двох відповідних розділах заходу.

 В рамках військової частини виставки будуть представлені:

  • озброєння і засоби індивідуальної екіпіровки солдата на полі бою;
  • техніка та озброєння сухопутних військ;
  • озброєння і екіпірування правоохоронних органів;
  • засоби забезпечення прикордонного контролю;
  • військова авіація.

 Цивільний сегмент традиційно буде представлений виробниками мисливської зброї, засобів екіпірування, товарів для активного відпочинку і дозвілля.

 На виставці учасники представлять ряд систем озброєнь, які перебувають на озброєнні ЗСУ та інших військових формувань України і успішно зарекомендували себе в реальних умовах, а також розроблені українськими зброярами перспективні зразки ОВТ.

Крім того на виставці буде представлена рекордна кількість іноземних виробників озброєнь і військової техніки (ОВТ), мисливської зброї, засобів екіпіровки, а також товарів для активного відпочинку і дозвілля.

 Організатори заходу запрошують усіх, хто небайдужий до питань оборони країни і захисту особистості, ентузіастів національно-патріотичного руху, любителів полювання, риболовлі та просто активного відпочинку відвідати експозиції ХІІ Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека - 2015» за адресою: Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна".

Тут будуть раді всім. Приходьте - буде цікаво і пізнавально!

 Додаткову інформацію можна отримати на сайті заходу http://www.iec-expo.com.ua/oruzhie-i-bezopasnost-2015.html, а також якщо зв'язатися з організаторами за телефоном (044) 201-11-63, або надіслати електронного листа на zbroya@iec-expo.com.ua

Вход
на сайт
Забыли пароль? Регистрация пользователя
Войти как
пользователь: