Гвинтівка Phoenix Weaponry ISHR

Компанія Phoenix Weaponry, яка займається виробництвом і висококласним тюнінгом стрілецьких систем, випустила серійну мисливську гвинтівку ISHR в калібрі 338-06 з інтегрованою системою глушника.

Нова гвинтівка Integrally Suppressed Hunting Rifle заснована на якісно допрацьованому ресівері і затворі Remington 700, оснащена болтом затвора PTG полегшеним формуванням і тактичним збільшеним важелем. За бажанням можуть бути використані інші системи.

Головна особливість зброї - це інтегрована система глушника з 60,96 см зовнішнього корпусу Douglas на стволі з титановим сердечником та втулкою, для досягнення максимально низького ваги і найбільшою міцності, що на виході дасть робочу гвинтівку, яку буде комфортно носити під час тривалих переходів.

Загальна вага зброї в калібрі .338-06 становить менше 3,6 кг без встановленої оптики. Для підвищення точності системи використовується ложа Bell and Carlson з установкою за допомогою рідинного густого глас-беддінга. Планка picatinny вже має нахил 20 кутових хвилин для компенсації падіння кулі на далеких дистанціях. Гвинтівка не тільки демонструє тиху роботу, але також і дуже високу точність з групами пострілів менш кутової хвилини. За запитом може бути виконана практично в будь-якому калібрі.

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: