Українська асоціація власників зброї звернулася з листом до Катерини Згуладзе

Шановна пані Катерино! 
 Останніми днями в ЗМІ Ви оприлюднили інформацію про плани реформування Департаменту громадської безпеки МВС України та відповідних структурних підрозділів і служб підпорядкованих Департаменту. 
Українською асоціацією власників зброї, спільно з представниками зброярської спільноти України, протягом останніх двох років було розроблено публічний громадський законопроект "Про цивільну зброю та боєприпаси", який вже зареєстровано у Верховній раді України під номером 1135-1.

На даний час в рамках підготовки до слухання у Верховній раді України проводиться громадське обговорення цього законопроекту. 
Анонсовані Вами плани з реформування Департаменту громадської безпеки, до складу якого входить Дозвільна система МВС України, стосуються безпосередньо питань структури державних органів з контролю за обігом цивільної зброї, що регулюються вказаним вище законопроектом. 
У зв'язку з вищевказаним, прошу розглянути питання щодо можливої організації співпраці між МВС України та Українською асоціацією власників зброї з метою доопрацювання положень законопроекту у відповідності з концепцією реформування МВС України.
 З повагою, 
Голова наглядової ради “Української асоціації власників зброї” Георгій Учайкін

Джерело:zbroya.info

Вход
на сайт
Забыли пароль? Регистрация пользователя
Войти как
пользователь: