Україна випускатиме словацькі пістолети

У рамках міжнародної виставки “Зброя та Безпека”, яка стартувала сьогодні 11 жовтня у місті Києві, підписано угоду про співпрацю у виробництві вогнепальної зброї між словацькою компанією Grand Power s.r.o. та ДП “Укроборонсервіс”, який входить до складу ДК “Укроборонпром”.

Договір про співробітництво підписали очільник Grand Power s.r.o. Ярослав Кураціна та директор ДП “Укроборонсервіс” Сергій Микитюк. У відповідності до домовленостей, українські та словацькі зброярі будуть разом працювати над новітніми розробками, обмінюватися досвідом та технологічними рішеннями. Як уточнив Сергій Микитюк, українські зброярі будуть збирати пістолет K100 та пістолет-кулемет K105, з перспективою поставляти цю зброю нашим Збройним силам, Нацгвардії, МВС.

Враховуючи членство Словакії у НАТО та Європейському Союзі, це дозволить направити спільні зусилля на створення нових зразків сучасного вогнепального озброєння за стандартами НАТО та підвищити рівень взаємовигідної співпраці та партнерства із західними партнерами України.

Підписання цього договору є ще одним здобутком на курсі України по прискоренню процесу євроінтеграції та розширення співробітництва з НАТО. Концерн докладає зусиль щодо активізації кооперації з країнами-членами Альянсу в оборонній сфері.

Нагадаємо, що міжнародна виставка “Зброя та Безпека” буде працювати 11-14 жовтня. На ній ДК “Укроборонпром” презентує найкращі зразки та передові досягнення оборонно-промислового комплексу України. Цьогоріч на об’єднаній експозиції представлені 237 експонатів 46 підприємств “Укроборонпрому”.

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: