Турнікет UKROSPAS

Турнікет (джгут) UKROSPAS виробництва Україна, призначений для зупинки кровотечі при пораненнях чи травмах.  Виготовляється з якісної ремінної еластичної стрічки, зовнішня 50 мм., внутрішня 30 мм., яка іде вздовж всього турнікету, що дозволяє розподіляти рівномірне навантаження на тканини кінцівки, яка затискається.

Затяжний механізм з алюмінієвого сплаву, легкий та міцний, на якому знаходиться рифлення, що дозволяє міцно утримувати механізм при затягуванні. Шви прошиті міцною ізраїльською ниткою. Загальна довжина турнікету 1,35 м., що дозволяє накласти турнікет на будь-яку частину тіла постраждалого (кінцівки, шия, за відсутністю бандажу на черевну порожнину, груди). З легкістю накладається однією рукою.

Щоб не травмувати тканину в місці затяжного механізму вшитий 4-х мм. м'який матеріал (подушка). Пряжка закрита клапаном, для захисту м'яких тканин. Конструкція пряжки дозволяє зафіксувати турнікет при накладанні на шию без застосування текстильної застібки (липучки). Фіксатор затяжного механізму виготовлений із сталі. Присутня ручка та маячок, для записування часу накладання .

Ціна для АТО 80 грн.

Тел. +380971071101

Вход
на сайт
Забыли пароль? Регистрация пользователя
Войти как
пользователь: