Турнір зі стрільби на дальні відстані HeadShot 1000

Хочемо запропонувати стрілецькій спільноті новий формат Турніру зі стрільби на далекі відстані. Турнір буде проходити в Дніпрі спільними зусиллями GameOver Riflestocks, Дмитро Сурков і людини, відомої у вузьких колах як "Батя"(він же Жора) на стрільбищі "Снайпер" в передмісті Дніпра. Спонсори турніру: CHAMELEON, Tasmanian Tiger і GameOver Riflestocks


Регламент турніру:
-До участі допускається стрілець або команда один стрілець і один коректувальник
-Кількість учасників обмежена - всього 20 команд або стрільців
-Дистанція стрільби 1000м, ціль- пластикова ємність 5л з пофарбованою водою підвішена перед білим щитом для зручності стрільби.
-Метою є пробиття ємності (пошкодження підвісу не враховується) при якому з ємності почне витікати вода. Суддівська команда фіксує час виконання і номер пострілу - для веденя рейтингової таблиці.
-До участі в Турнірі допускаються калібри .224, 6-6,5 мм, .30, .338, рейтинг буде вестися по калібру.
-Час на заняття позиції і підготовку стрільцем або командою - 3 хвилини, час на стрільбу -15 хвилин, максимальна кількість пострілів -10, пристрілки на місці немає.
-Позиція стрільби - лежачи з сошок, задній упор - на вибір стрілка, коригування дозволено за допомогою зорової труби або через приціл гвинтівки напарника.
-Перед початком турніру - жеребкування по часу на місці. Перший постріл о 8-00
-Дата проведення 5.08.2017
-Внесок для участі зі стрільця або команди - 500 грн.

Іногородніх стрільців зустріне машина в день змагань і проведе на місце проведення Турніру. Турнір передбачає проведення 1 раз в сезон - влітку, восени, взимку і навесні з постійним оновленням рейтингової таблиці. Мета Турніру - розвиток стрілецького спорту в Україні та зокрема - розвиток високоточної стрільби на далекі та наддалекі відстані. Успіхів всім стрільцям!

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: