Столичною міліцією проводиться місячник добровільної здачі зброї

Джерело:mvs.gov.ua

Під час проведення заходів з добровільної здачі зброї, які триватимуть з 1 по 30 квітня 2015 року, мешканці та гості столиці можуть здавати до міліції вогнепальну зброю, боєприпаси, вибухові речовини та спеціальні засоби. Громадяни, які добровільно звернуться до міліції з метою їх здачі, звільнятимуться від кримінальної та адміністративної відповідальності.

Частина зброї, що перебуває у власності громадян, є зареєстрованою та перебуває у законному користуванні.
Що робити, якщо ви, наприклад, маєте на руках зброю, яка лишилася після померлих родичів, і у вас на неї відсутні документи?
У такому випадку ви можете самостійно звернутися до міліції та добровільно здати зброю, чи зателефонувати на спецлінію «102» і повідомити про наявність зброї без відповідного дозволу та про наміри її передачі до органів внутрішніх справ.

Міліція нагадує, що, згідно статті 263 КК України, особи, які незаконно носять, зберігають, купують, передають чи збувають вогнепальну зброю (крім гладкоствольної мисливської - без передбаченого законом дозволу), боєприпаси, вибухівку, - караються позбавленням волі строком від 3 до 7 років.
Що стосується гладкоствольної мисливської зброї, то тут передбачено адміністративну відповідальність за ст. 190 КУпАП (порушення громадянами порядку придбання, зберігання, передачі іншим особам або продажу вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї) - у вигляді штрафу від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зброї або без такої .                               

ВЗГ ГУМВС України в м. Києві

Вход
на сайт
Забыли пароль? Регистрация пользователя
Войти как
пользователь: