Перший Український форум мисливців

На Рівненщині відбудеться Перший Український форум мисливців

29 липня на базі МСК «Сокіл» відбудеться непересічна подія для Рівненщини - Перший Український мисливський форум. В рамках форуму пройде виставка мисливських товарів, виступ кінно-спортивної  школи та змагання зі стендової стрільби. Відвідати форум буде цікаво не тільки експертам галузі, а й широкому загалу гостей.

Основна мета форуму – продемонструвати здобутки та сучасні підходи до ведення мисливських господарств в Україні, популяризувати мисливський туризм. Експерти галузі обговорять стан організації та ведення мисливського господарства України та його інвестиційну привабливість. Форум надасть можливість обміну досвідом в роботі вольєрних господарств, зокрема дичерозведення та біотехнії  (комплекс заходів для покращення стану популяцій або угідь).

Для учасників форуму заплановані екскурсії по  вольєрному господарству,  демонстрація сучасних підходів біотехнії, виставка товарів мисливсько-рибальської галузі, виставка та експозиції провідних таксидермістів (мистецтво виготовлення опудал), виставка  художників-анімалістів, презентація страв з дичини, змагання зі стендової стрільби.

До слова, відвідати цю подію буде цікаво не тільки мисливцям, а й широкому загалу. В рамках форуму пройде презентація позашляховиків, пейнтбольного клубу, розважальна програма, єгерські багатоборства, виставка порід мисливських собак та виступ кінно-спортивної школи.

Захід відбудеться за підтримки Рівненської обласної державної адміністрації,  Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства та управління Державного агентства рибного господарства в Рівненській області. Партнери форуму: ТМ «Волмас», ТМ «Тахо», Guns.ua, Uahunter.com, Телеканал «Трофей», ВД «ОГО»,  Інформаційний портал «Крапка».

Захід в facebook: https://www.facebook.com/

Офіційний сайт: http://sokil-susk.com.ua/ua/mislivskij-forum

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: