Перший в світі пістолет з метеорита за 4,5 $ мільйона

Створення висококласного напівавтоматичного пістолета 1911 своїми руками займає дуже багато часу. У разі пістолета «Великий Вибух» від Cabot Gun's було потрібно 4 мільярди років. Саме стільки летів метеорит Гібеон в космосі, з породи якого були створені ці два унікальних пістолета. Це перші механічні пристрої в історії людства, які були створені з метеорита.

Металург компанії Cabot в своєму інтерв'ю говорить про те, що Гібеон - це унікальний метеорит з нержавіючого сплаву, загартований самою природою. Метеорит народився в сверхжаркой середовищі, в просторі космосу був заморожений і знову був розігрітий до високих температур, коли проходив через атмосферу Землі, після чого остаточно охолов. Вийшов відносно м'який сплав з включеннями космічного сміття, які вражали метеорит мільйони років тому.

Іншими словами створення такого набору з дзеркальних пістолетів (дві версії для лівої і правої руки) зі шматка метеорита Гібеон, стало справжніми технічним викликом. Цей виклик прийняла компанія Кебот Ганз незважаючи на ризик з'явився після установки метеоритних ручок на окремий стандартний пістолет 1911 матеріал міг тріснути або навіть вибухнути в процесі виробництва. Для того, що б уникнути помилки команда, яка працювала над проектом, відразу створила працюючий прототип майбутнього пістолета зі звичайної нержавіючої сталі. Це було зроблено для перевірки всього механізму, запобігання дорогих і навіть не виправних помилок. Потім висококваліфікована команда взялася до роботи, використовуючи для створення пістолета рентгенівські промені, 3D моделювання, електронно-променеву зварювання, Електроерозійна обробка і безліч годин праці для створення першого в світі вогнепальної зброї з метеорита.

Єдині частини пістолета, які були зроблені не з метеоритного металу це пружини, шепотіло, бочки, молоток розпірки, шпильки, гвинти і напрямні ковзання. Всі інші деталі зроблені з чистого метеоритного металу.

На даний момент компанія виставила за пару пістолетів ціну в розмірі 4,5 $ мільйона, після продажу вони стануть найдорожчими пістолетами з коли-небудь продавалися.

Крім свого унікального походження пістолети «Великий Вибух» від Cabot Gun's ще й естетично вражаючі. Деякі деталі зброярі залишили з природними нерівностями для того, що б підкреслити унікальність матеріалу.

До слова сказати, частина уламка цього метеорита Гібеон стародавні африканці використовували для створення перших знарядь людства.

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: