Огляд XXI ножового шоу "Сталева Грань" 27-28 жовтня в Києві

Черговий, а саме 21 раз, "Сталева Грань" зібрала любителів ножів та майстрів ножової справи з усієї України. Два яскравих дні виставки, дозволили всім бажаючим відвідати цікаві майстре-класи, прийняти участь в конкурсах, побачити незабутні виступи.

Під час виставки ножові майстри, що встигли вже отримати свою популярність як в Україні, так і за її межами, демонстрували свої роботи, ділились досвідом та знаннями з усіма бажаючими. На кожному стенді можна було знайти для себе щось нове. Деякі прихильники робіт певних майстрів, відвідували виставку виключно для того, щоб потримати в руках та в живу побачити роботи, які уподобали раніше.

Перші відвідувачі, які завітали на виставку на її відкриття. могли стати свідками нового рекорду України - на честь проведення 21 Сталевої грані, було викувано найбільшу в Україні відкривачку.

Також в першій половині дня, можна було спокійно походити між столами майстрів, поспілкуватись, оговорити особисто замовлення та інше. Адже вже ближче до обіду, підійти до столу було майже не можливо. В деяких ситуаціях, щоб побачити роботи майстра, необхідно було вистояти справжню чергу. Оскільки Сталева Грань стає популярнішою з кожним роком.

Традиційно, в центрі залу, відвідувачів розважали яскраві виступи від шкіл бойових мистецтв, реконструкторів. Як завжди,важливою складовою виставки є підняття питання самозахисту та тактичної медицини.

Новинкою шоу стали представники стрілецького клубу "Практика" - бажаючі могли поспілкуватись з чемпіонами України, записатись в стрілецьку Бурсу та випробувати свої сили в стрільбі з пневматичної зброї.

В цілому, як і кожен рік, Сталева Грань стала справжнім святом для любителів ножів, де кожен бажаючий зміг поповнити свою колекцію цікавими новинками.

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: