Ножовий майстер з Одеси - Тимофій Калашніков

Ножовий майстер з Одеси, Тимофій Калашніков, почав захоплюватись ножами ще в далекому 2000 му році. З часом захоплення перейшло у колекціонування складних ножів, а згодом Тимофія зацікавило створення ножів власноруч і він зробив свій перший ніж з фіксованим лезом.

Цей досвід надихнув більш детально дослідити це питання, а згодом зацікавило створення ножен. Вибір матеріалу турбував найбільше, бо шкіряні робити не хотілося, пластик було складно підібрати по формі, а виготовляти під замовлення достатньо збиткова справа. Тож Тимофій вирішив власноруч виготовити ножни з кайдекса. Після багатьох спроб створити ідеальну модель, майстру вдалося зробити ножни під свій фікс. Наступні вироби Тимофій дарував своїм знайомим та друзям, що також захоплювались ножами та полюванням. Через деякий час у Тимофія вже було достатньо багато замовників, що приходили від задоволених покупців.

Наразі, Тимофій Калашніков займається не тільки виробництвом ножен, а й костомізацією ножів. Ця справа не тільки надихає майстра, але й приносить значну користь власникам ножів, які можуть замовити апргрейд свого улюбленого виробу. Окрім того, найближчим часом Тимофій планує розпочати виготовлення своїх авторських ножів.

Продукція майстра активно використовується бійцями АТО -  ножни з фірмовим знаком: трьома крапками для водовідводу. На його вироби діє довічна гарантія, а у разі несправності здійснюється безкоштовний гарантійний ремонт та відновлення. Щодо вартості, то звичайно ціна коливається в залежності від розмірів ножен та матеріалу. Наразі Тимофій також розпочав виготовлення кастомної рукояті на спеціальні прилади, паучери для патронів 12 калібру та спліттери.

Всі бажаючі, кого зацікавили ножни ручної роботи, можуть зв’язатися з Тимофієм за допомогою:

Пошта: kalatim266@gmail.com

Телефон:  +380636286348

Вконтакті: http://vk.com/kalashnikov_ak_47_tima

Facebook:https://www.facebook.com/Timofey7kalashnikov

Skype:timkal3969

YouTube:https://www.youtube.com/channel/UCcZBMDRyPw21Rq-kue8gB-w

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: