Новий магазин «ІБІС» в аутлет-містечку «Мануфактура»

Раді сповістити про відкриття нового фірмового магазину мережі «Ібіс» в аутлет-містечку «Мануфактура» за адресою: м.Київ, Обухівське шосе-2, бутік 234.

У магазині представлений широкий асортимент сучасної мисливської та спортивної зброї, висококласної оптики, мисливських і туристичних ножів, а також мисливського одягу, взуття та спорядження від провідних світових виробників - таких, як Blaser, Sauer, Merkel, Fabarm, ATA Arms, Caesar Guerini, Remington, Savage, Howa, Bushmaster, DPMS, Colt Competition, Surgeon, McMillan, Zeiss, Swarovski, Leica, NightForce, U.S. Optics, Vortex, Boker, Cold Steel, Spyderco, Helle, Karesuando, Lionsteel, MCUSTA, Kershaw, Browning, Sitka Gear, Hallyard, Danner, Chiruca та багатьох десятків інших, не менш знаменитих.

Наші досвідчені і надзвичайно доброзичливі продавці-консультанти з легкістю вирішать будь-які труднощі, викликані великою кількістю товарів на прилавках, дадуть відповідь на будь-яке питання відвідувача і легко підберуть для нього саме ту продукцію, в якій він потребує - будь це змінна батарейка для ліхтарика-брелока або великокаліберна гвинтівка для полювання на носорога.

Джерело: https://ibis.net.ua

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: