Нові моделі інерційних рушниць Breda!

Італійська зброя завжди славилася красою виконання і гладкоствольні рушниці Breda – тому підтвердження. Зустрічайте новинки в мережі роздрібних магазинів «Ібіс» і в інтернет-магазині ІБІС!

Модель Titano L – яскравий приклад стриманої елегантності та елітарності. У ній немає нічого зайвого, при цьому, кожна деталь – гравірування, ложа з високоякісного горіха, ствол, виготовлений із застосуванням сучасних технологій – одночасно забезпечує комфортне полювання і підкреслює статус власника. Модель Titano Black відрізняється більш простим виконанням ствольної коробки, виготовленої з ергаля з чорним анодуванням.

Модель Astro – найбюджетніша з лінійки інерційних італійських рушниць Breda. Випускається в дереві і в пластиці.

Особливості рушниць з синтетичним прикладом і цівкою: хромовані стволи 76 см, полімерний приклад і цівка з покриттям Soft touch, вентильована висока прицільна планка, 5 чоків, пластиковий кейс. Поставляються в двох виконаннях, які відрізняються тільки кольором затвора (чорний або хром) і формою гайки кріплення ствола.
Рушниця Breda Astro Black в дереві: приклад і цівка виконані з горіха з масляним просоченням. Чорна анодована ствольна коробка виготовлена з ергаля. Вона легка і міцна, а також відмінно поєднується з темним деревом.

Модель Icaro20 в калібрі 20/76 представляє собою чудове поєднання надійності та елегантності. Дизайн рушниці нагадує дизайн моделі 930i в 12 калібрі.

Рушниця Breda 930i Black прекрасно підійде для спортивної стрільби, але може використовуватися і для полювання. Особливості моделі: регульований гребінь приклада, система балансирів для регулювання ваги і балансу рушниці, приклад і цівка – з високоякісного горіха, збільшені ручка затвора і кнопка скидання затримки затвора.

Серед новинок також представлена просте, але надійна рушниця Breda ECHO Black з чорною анодованою ствольною коробкою, хромованим патронником і каналом ствола, дерев'яним прикладом і цівкою.
І яскраві представники вже знайомої вам лінійки:

Інерційна напівавтоматична рушниця Breda B12i для практичної стрільби, яка ідеально підійде для учасників спортивних змагань, особливо – для «3 gun». А також модель Breda B12iS, яка оснащена стандартним, а не полегшеним затвором. Вона розроблялася, як найбільш універсальна для всіх видів спортивної стрільби.

Новинки від компанії Breda вже доступні в мережі роздрібних магазинів «Ібіс» і в інтернет-магазині ІБІС.

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: