Нова серія кишенькових ножів Leatherman 2017

Найближчим часом колекція складних повсякденних ножів від торгової марки Leatherman доповниться новою серією під назвою Skeletool KB, яка базується на добре відомій і досить популярній лінійці кишенькових мультитулів Skeletool. Всього в серії представлено дві моделі – Skeletool KB і Skeletool KBx, кожна з яких буде доступна в чотирьох варіантах колірного оформлення рукоятки.

Між собою версії складних ножів Skeletool KB і Skeletool KBx відрізняються тільки наявністю в останній частково серрейторної заточки. Клинок обох моделей виготовлений з нержавіючої сталі марки 420HC; твердість сталі, що використовується не перевищує 55–59 одиниць за шкалою HRC. Рукоятка має комбіновану конструкцію, яка виконана зі сталі й алюмінію, в дизайні передбачена знімна сталева кліпса з інтегрованою відкривачкою для пляшок.

Клинок моделей Skeletool KB і Skeletool KBx витягується за допомогою передбачених отворів під великий палець і фіксується замком типу Liner-Lock, дизайн якого характерний для мультитулів цього бренду. Повна довжина розкритого ножа становить не більше 155 мм, довжина ножа в закритому вигляді – близько 89 мм, довжина клинка – 66 мм, максимальна товщина клинка на обуху – майже 3 мм. Середня вага ножа не перевищує 43 грам.

Офіційний старт вільних продажів нової серії кишенькових повсякденних ножів Leatherman Skeletool KB і Leatherman Skeletool KBx запланований на початок червня поточного року, рекомендована роздрібна вартість встановлена в межах 25 доларів США.

Джерело: https://www.gearshout.net

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: