На Чернігівщині військові провели випробування безпілотного авіаційного комплексу А1-С «Фурія»

Військові Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України на аеродромі поблизу Чернігова провели випробування безпілотників.

Безпілотний авіаційний комплекс А1-С «Фурія» вже пройшов бойове хрещення в зоні АТО та має позитивні характеристики на полі бою. Випробовували «Фурію» науковці з сучасними модернізованими складовими, в умовах низьких температур та поряд з цим йшла підготовка інструкторів, які будуть готувати операторів при застосуванні безпілотника в зоні АТО. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на на військове телебачення МО України.

На відміну від нього безпілотний авіаційний комплекс «Лелека-100» ще маловідомий, має сучасне авіаційне та радіоелектронне обладнання та виконує завдання з аеророзвідки. В ньому військові перевіряли працездатність всіх систем та агрегатів, їх функціонування в надскладних умовах.

Це непоодиноке випробування, адже військові мають величезний досвід при випробувані техніки будь-якої складності.

Науковці довго вивчали теоретичні складові випробувань, а фінальним етапом стала практична фаза випробувань.

Сьогодні приступили до практичної часті виконання. Любі випробування включають підготовчу часть, как раз когда випробують, вернєй коли відпрацьовують програмну методику и соотвєствєнно іспитання проводяться приближені до реального застосування. В даному випадку це є – низькі температури та несприятливі погодні умови.

Вже незабаром при якісному проведенні випробувань, безпілотники надійдуть до війська та допоможуть нашим бійцям на Сході України.

Джерело: http://uprom.info/

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: