Модернізація ударних вертольотів Мі-24ПУ

Держпідприємство "Конотопський авіаремонтний завод "Авіакон" у Сумській області за підсумками 2016 року відремонтував і модернізував понад 20 ударних вертольотів Мі-24ПУ. Про це повідомила прес-служба держконцерну, передає Depo.ua. Згідно з повідомленням, однією з ключових програм стала проведена в рамках держоборонзамовлення за участю західного ОПК глибока модернізація ударних Мі-24ПУ1 армійської авіації Сухопутних військ ЗСУ.

В рамках модернізації забезпечено підвищення захисту авіатехніки: вертольоти оснащені системою оптико-електронного придушення "Адрос" КТ-01АВ, що забезпечує захист від переносних зенітно-ракетних комплексів типу "Игла" і Stinger, а також ракет класу "повітря-повітря" типу Р-60 і Р-73. Прицільний і навігаційний комплекси дозволяють Мі-24ПУ1 ефективно вирішувати бойові завдання в нічний час.

Крім того, з метою підвищення швидкості і маневреності, на ударний вертоліт встановлені нові вітчизняні двигуни. Модернізований Мі-24ПУ-1 оснащений 30-мм автоматичною гарматою і різноманітним ракетним озброєнням, включаючи протитанкові керовані ракети. Модернізація вертольотів вогневої підтримки армійської авіації Сухопутних військ ЗСУ Мі-24ПУ1 забезпечується в рамках ВТС з Францією: у 2008 році "Авіаконом" підписаний довгостроковий контракт про співпрацю за програмою модернізації Мі-24 з французькою Sagem. У липні 2016 року "Авіакон" отримав сертифікат відповідності системи якості вимогам стандарту НАТО AQAР 2120.

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: