Міноборони запевнило, що не мобілізує військових

Джерело:unn.com.ua

Міноборони спростувало повідомлення у пресі про те, що офіцерів запасу викликають в армію, повідомляє УНН з посиланням на "ВВС Україна".

За словами начальника управління преси та інформації Міністерства оборони України Олександра Мотузяника, наразі триває лише планова робота, яка проводиться щорічно.
 
  "З метою уточнення персональних даних військовозобов’язаних, комісаріати використовують різні форми, в тому числі - телефонні розмови з військовозобов’язаними. Це дозволяє оперативно уточнити ці дані", - сказав він, запевнивши, що не йдеться про запровадження надзвичайного стану.

"Зараз люди отримують дзвінки, неправильно їх трактують та починають апелювати до цієї теми. Ні про яку широку мобілізацію мова не йде", - заявив Олександр Мотузяник, коментуючи повідомлення про нібито почав шийся призов "у зв'язку з військовим часом".

Як відомо, від 19 січня між мітингувальниками та працівниками МВС на вулиці Грушевського у столиці тривають масові сутички. Причиною цього стала відмова правоохоронців пропустити мітингувальників до будівлі Верховної Ради. Мітингувальники рушили з Євромайдану під будівлю Верховної Ради з вимогою відмінити так звані "диктаторські закони", прийняті парламентом 16 січня.

Як відомо, в Києві та інших містах України тривають акції громадських активістів та опозиції під загальною назвою Євромайдан, котрі були спровоковані рішенням уряду про призупинення євроінтеграції від 21 листопада 2013 року.

Після того, як в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року бійці спецзагону міліції “Беркут” жорстоко розігнали мирну акцію протесту на майдані Незалежності, громадянські акції Євромайдану переросли в політичний протест.

Вход
на сайт
Забыли пароль? Регистрация пользователя
Войти как
пользователь: