Kral Arms пропонує нову лінійку дробовиків

Турецький виробник зброї Kral Arms пропонує лінійку оригінальних за своєю стилістикою дробовиків. Компанія випускає кілька версій гладкоствольних рушниць АК і AR, виконаних в компоновці Буллпап. Ця компактна зброя відрізняється не тільки унікальним дизайном, але також практичністю і функціональністю.

Завдяки універсальним планкам кріплення, на дробовики можна встановлювати різні пристосування, включно з коліматорними прицілами у верхній частині і ліхтарями - в нижній.

Поруч з рушницями BullPup представлені моделі традиційної компоновки. Однак зброя і цих серій по зовнішньому вигляду і функціональності значно відрізняється від оригінальних АК і AR.

Представлена зброя характеризується рядом особливостей:

  • технологічні матеріали;
  • системи для максимального комфорту стрільби;
  • універсальні кріплення.

При виробництві дробовиків Kral Arms застосовуються технологічні матеріали, виконані за найвищими стандартами, які використовуються в аерокосмічній і оборонній промисловості. Для виготовлення ложі служать високоміцні і легкі полімерні матеріали або унікальна деревина горіха, який росте в східному регіоні Туреччини.

М'які прогумовані і поліуретанові елементи зброї до мінімуму зменшують вплив енергії віддачі на плече, а також мають високу стійкість до ударів, дроблення і розривів. Дробовики включають адаптери, які дозволяють встановлювати широкий спектр збройових аксесуарів, які значно розширюють можливості стрілка на полюванні.

Kral Arms є однією з провідних компаній Туреччини, яка займається виробництвом зброї і товарів для полювання і спортивної стрільби.

Kral Arms спеціалізується на виготовленні рушниць, пневматичної зброї. Виробничі об'єкти розташовуються на площі 18000 кв. м, на яких працюють понад 250 осіб. Висока якість продукції забезпечується завдяки поєднанню найостанніших технологій і ручної роботи. Виробництво в Kral Arms включає механічну обробку деревини і металевих деталей, лиття під тиском, виготовлення прес-форм, гравіювання, лазерне маркування, камуфляжне покриття, збірку, контроль якості, випробувальні стрільби. Kral Arms є експортоорієнтованою компанією, 99,5% її продукції надходять на ринки більш ніж 40 країн світу. Продукція компанії популярна завдяки співвідношенню високої якості і конкурентоспроможних цін.

Джерело: http://kralav.com

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: