Якою була XIX Сталева Грань

23-24 вересня в Києві проводилось ножове шоу яке, мабуть, відоме далеко за межами України. Як і багато хто з відвідувачів, які вже звикли восени і навесні чекати чергового шоу, наша команда відправилась в столицю, подивитись на найцікавіші новинки від українських (і не тільки) майстрів.

З самого ранку 23 вересня стало очевидно - гаяти часу тут не буде коли. Адже коли сама виставка тільки-но встигла розпочати свою роботу, ведучий прямо на сходах виставкового центру АККО Інтернешнл вже проводив бліц-конкурс для власників мультитулів. А паралельно ковалі завершували виготовлення "Капсули часу", яка передана в музей Історії Києва і буде відкрита в 2121 році.

Розпочавши таким чином перший день, організатори ні на секунду не відпускали увагу глядачів, даруючи мало не щогодини нові цінні подарунки від учасників виставки.

Традиційно в центральній частині залу виставкового центру проводились різноманітні майстер-класи і виступи, ножові майстри розповідали про свої досягнення, а бажаючі могли прийняти участь в різноманітних конкурсах. Шоу-програма була не тільки насиченою, а ще й дуже пізнавальною, адже зацікавлені могли дізнатись корисну інформацію не тільки про основну тему виставки, а саме ножі, а й про виживання, бойові мистецтва, особливості використання холодної зброї для самозахисту, надання першої допомоги, туризму та безліч інших теми які були озвучені учасниками програми.

Особливу увагу, як завжди, приділяли на виставці жінкам. Представники клубу історичної реконструкції "Росичі" дарували троянди, створюючи тим самим вкрай особливий настрій!

Ну і не забудемо про зіркових гостів шоу! По-перше, як і зазначалось у афішах на виставці був присутній зірковий гість Дітмар Поль (Dietmar Pohl), який є творцем ножів в багатьох фільмах з Джерардом Батлером, Сільвестром Сталоне та Арнольдом Шравцнегером, а також власником Pohl Force GmbH - Knives for the World's Elite.

Окрім того, виставку відвідав Томас Еріксон (Thomas Eriksson) - онук легендарного засновника компанії Morakniv, Йохана Еріксона.

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: