Звіт: Кубок Дніпра

Цієї суботи, 29 жовтня в Дніпрі відбулась цікава стрілецька подія – Кубок Дніпра, учасники якої помірялись силами в практичній стрільбі з карабіну. Незважаючи на холодну погоду і, навіть, сніг, змагання проходили в теплій та дружній атмосфері, до якої команда GUNS.ua вже встигла звикнути.

Організатори матчу – ССК «Дніпро», за сприяння Управління СБУ в Дніпропетровській області, та Асоціації ветеранів антитеррору «Альфа». Всі учасники змагань відмічають, що матч мав збалансовані і цікаві вправи, а рівень призів сприяв змагальному духу – стрільці мріяли зайняти призові місця. До того ж, всі леді, які прийняли участь в матчі отримали заохочувальні подарунки від спонсорів – підсумки для своїх карабінів від Tasmanian Tiger.

В цілому, варто зазначити, що високий організаційний рівень, став вже нормою для змагань з практичної стрільби в Дніпрі.

Переможцем відкритого класу став інструктор ССК «Дніпро» - Віталій Васін, а в класі стандарт – Фоменко Олександр з Харкова.

З кожним наступним матчем, спонсори все більш заохочують стрільців до покращенням своїх результатів, даруючи їм справді якісні і цінні подарунки. Тож окремо подякуємо їм за це – компанія Nitecore Україна, компанія Magnum, компанія Tasmanian Tiger та  компанія Chameleon. Інформаційний партнер  – Guns.ua.

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: